Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Vaňa Jika Siena 170x38,5 cm, smaltovaná oceľ 1,8 mm, 195 l

Výhody

Značka
Jika
Séria
Siena
Kúpeľne
Obdĺžnikové vane
Kat. č.:
SIKOVJTA17070
Čítať otázky
Elegantná obdĺžniková vaňa SIENA,s rozmermi 170x70 cm, zo smaltovanej ocele 1,8 mm a objemom 195 l, je vhodnou voľbou do každej kúpeľne. Výhodou oceľových smaltovaných vaní je ich odolnosť voči poškriabaniu, úderom aj oderom.

K oceľovým vaniam SIENA, je nutné dokúpiť nohy 9401.2.000.000.1
 

Úplný popis

Nákup

Cena:
129,00  €/ks

Bežná dodacia lehota 42 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
VÝHODY SMALTOVANÝCH VANÍ

Tvrdosť povrchu

+ Smalt dosahuje na Mohsovej stupnici tvrdosti od 1. do 10. stupňa 7, a tak ho možno zaradiť medzi veľmi tvrdé materiály. Pretože je dokonca tvrdší ako oceľ, nemôžu ho materiály používané v kúpeľni poškriabať. Len drahokamy majú tvrdší povrch ako smalt.

Starostlivosť

+ Smaltovaná oceľ je nenáročná na údržbu a možno ju čistiť bežnými domácimi čistiacimi prostriedkami. Na neporéznom povrchu smaltovanej ocele nevznikajú ani mikroskopicky malé škrabance.

Hygiena

+ Smaltovaná oceľ má neporézny povrch s tvrdosťou skla, ktorý sťažuje zachytávanie baktérií, plesní a pod.

Odolnosť voči chemikáliám

+ Smaltovaná oceľ je odolná voči všetkým kozmetickým prísadám do kúpeľa a parfumom, ktoré sa znášajú s pokožkou. Ani prostriedky na farbenie vlasov a odlakovače nezanechávajú žiadne stopy. Krásny a hygienický vzhľad tak zostáva zachovaný po celú dobu používania sanitárneho vybavenia.

Tepelná odolnosť

+ Smaltovaná oceľ je nehorľavá - horúce a žeravé predmety ako sviečky či cigarety nemôžu vaňu zapáliť a nezanechávajú na nej žiadna spálené miesta ani stopy po očadení.

Odolnosť voči UV žiareniu

+ Smaltovaná oceľ je stála na svetle odolná voči UV žiareniu a nevybledne. Smaltovaná oceľ vyzerá aj po 30 rokoch stále ako nová.

Recyklácia

+ Smaltovanú oceľ tvoria výlučne prírodné suroviny. Preto možno smaltovanú oceľ na konci jej životného cyklu stopercentne recyklovať.
 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
26 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
38,5
Šírka (cm)
170

Technické parametre

Druh výrobku
vaňa
Farba popisná
biela
Materiál
smaltovaná oceľ 1,8 mm
Objem vane (l)
195
Séria
Siena
Typ
klasická
Výbava
bez nožičiek
Značka
Jika