Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Obdĺžniková vaňa Kaldewei Mya 180x80 cm, smaltovaná oceľ 3,5 mm

Výhody

Značka
Kaldewei
Séria
Mya
Kúpeľne
Obdĺžnikové vane
Kat. č.:
KW622
Čítať otázky
Elegantná obdĺžniková vaňa KALDEWEI MYA zo smaltovanej ocele, v bielej farbe, s veľkosťou 180x80x43 cm a hmotnosťou 68 kg, sa hodí do každej modernej kúpeľne. Povrch je odolný proti nárazom, poškriabaniu a oteru, stálofarebný, neblednúci a odolný proti kyselinám. Kombinovaná vaňa, ktorá sa hodí rovnako na kúpanie aj na sprchovanie. Široká, rovná plocha na státie pritom podporuje veľkorysosť tejto kompaktnej vane. Záruka 30 rokov.  

Úplný popis

Nákup

Cena:
439,00  €/ks

SKLADOM NA CENTRÁLE > 5 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Dokonalý materiál pre dokonalý dizajn nesie názov: smaltovaná oceľ KALDEWEI 3,5 mm. Oceľ a sklo - dva naskrz pôvodné, prírodné materiály, ktoré sa osvedčujú už po stáročia, a z ktorých každý je obdarený úplne jedinečnými materiálovými vlastnosťami. Oceľ sa vyznačuje svojou pevnosťou, vysokou zaťažiteľnosťou, robustnosťou a tvarovateľnosťou. Sklo je oproti tomu veľmi odolné voči chemickému a tepelnému zaťaženiu a ponúka skvelý vzhľad. Robustná oceľ a odolné sklo vstupujú do smaltovanej ocele KALDEWEI v nerozlučný zväzok, kde prednosti oboch materiálov prechádzajú do dokonalej symbiózy.

Smaltovaná oceľ KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcom na svete, ktorý sám vyvinul receptúru na smaltovanie a ktorý smalt vyrába vo vlastných taviacich peciach. KALDEWEI vsádza úplne vedome, v rámci celého reťazca, na tvorby hodnôt - od výroby smaltu, cez tvarovanie ocele až po zušľachtenie smaltom KALDEWEI.

K vani je nutné dokúpiť vaňové nožičky KWNOHY5030  + vaňový automat (v súvisiacich produktoch).

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
68 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
80
Šírka (cm)
180
Výška (cm)
44

Technické parametre

Druh výrobku
obdĺžniková vaňa
Farba popisná
biela
Materiál
smaltovaná oceľ 3,5 mm
Séria
Mya
Typ
klasická
Výbava
bez nožičiek
Značka
Kaldewei

Soubory ke stažení