Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Obdĺžniková vaňa Kaldewei Cayono 160x70 cm, smaltovaná oceľ 3,5 mm

Výhody

Značka
Kaldewei
Séria
Cayono
Kúpeľne
Obdĺžnikové vane
Kat. č.:
KW748
Čítať otázky

Elegantná obdĺžniková vaňa Cayono, s rozmermi 160x70 cm, 30 rokov záruka, v bielej farbe, je vhodnou voľbou do každej kúpeľne. Vedenie línií CAYONO je vedome prispôsobené charakteru modernej architektúry. Rovné línie, malé úhly a dôsledná geometria naznačujú čistotu, harmóniu a presvedčivosť v našom stále komplexnejšom a hektickejšom svete. Zároveň je CAYONO skvele premyslená na všedný deň. Kolmé bočné steny vytvárajú veľkorysý vnútorný priestor - a to i pri malých vonkajčích rozmeroch. Rovné dno vane ponúka veľkú plochu na státie pre pohodlné sprchovanie

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
399,60 € /ks
Cena:
311,00  €/ks
Ušetríte:
22%  (88,60 €/ks)

Bežná dodacia lehota 7 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Smaltovaná oceľ KALDEWEI  - jedinečný materiál s 30ročnou zárukou. Dokonalý materiál pre dokonalý dizajn nesie názov: smaltovaná oceľ KALDEWEI. Oceľ a sklo - dva úplne pôvodné, prírodné materiály, ktoré sa osvedčujú už po stáročia a z ktorých každý je obdarený jedinečnými materiálovými vlastnosťami. Oceľ sa vyznačuje svojou pevnosťou, vysokou zaťažiteľnosťou, robustnosťou a tvarovateľnosťou. Sklo je oproti tomu veľmi odolné voči chemickému a tepelnému zaťaženiu a ponúka skvelý vzhľad. Robustná oceľ a odolné sklo vstupujú do smaltovanej ocele KALDEWEI ako nerozlučiteľný zväzok, v ktorom prednosťou obidvoch materiálov prechádza do dokonalej symbiózy.

Smaltovaná oceľ KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcom na svete, ktorý sám vyvinul receptúru na smaltovanie a ktorý smalt vyrába vo vlastných taviacich peciach. KALDEWEI v rámci celého reťazca úplne vedome vsádza na tvorbu hodnôt - počnúc výrobou smaltu, cez tvarovanie ocele až po zušľachtenie smaltom KALDEWEI.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
45 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
70
Šírka (cm)
160

Technické parametre

Druh výrobku
obdĺžniková vaňa
Farba popisná
biela
Materiál
smaltovaná oceľ 3,5 mm
Séria
Cayono
Typ
klasická
Výbava
bez nožičiek
Značka
Kaldewei

Soubory ke stažení