Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlo Laufen Palomba 160x50 cm, otvor pre batériu uprostred

Elegantné keramické umývadlo, v bielej farbe, s veľkosťou 160x50x16 cm, je vďaka svojmu modernému dizajnu vhodnou voľbou do každej kúpeľne.

Úplný popis

Značka: Laufen Séria: Palomba Kat. č.: 1480.8.000.104.1
Bežná dodacia lehota 21 dní
Cena:
863,45  €/ks

Odporúčaná cena: 1 015,82 € Ušetríte: 15% (152,37 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

LAUFEN je synonymom dokonalosti, a to pokiaľ ide o formu a kvalitu remeselnej zručnosti, tak aj pre pokročilé technológie s decentným vzhľadom. Nadnárodná spoločnosť Laufen má obchodné zastúpenie v krajinách po celom svete. Podmienkou kvalitnej starostlivosti je úzky kontakt so zákazníkom.

Dotyk prírody: Kolekcia Palomba značky Laufen svojím poňatím evokuje malé zálivy či kamienky utvárané nekonečným pohybom mora, profesionálne pretransformované do keramiky. Jednotlivé prvky tejto kolekcie vzájomne harmonicky ladia, pretože všetky nesú podpis talianskej dvojice návrhárov, ktorými sú Ludovica a Roberto Palombovci.

Dizajnový charakter nie je pevne daný, ale skôr voľne prechádza medzi geometrickými a organickými tvarmi. Predvolenou koncepciou je človekom vytvorená kocka, vyhĺbená a zaoblená živelnou silou vody, pretože more slúžilo ako hlavný zdroj inšpirácie. Umývadlá, vane, sprchové vaničky, WC, bidety a kusy nábytku z kolekcie Palomba však nemožno chápať výhradne ako plne integrovanú kúpeľňu. Presne podľa filozofie tejto kolekcie sa jednotlivé dizajnové objekty prepožičiavajú k jedinečným kombináciám nielen v rámci kolekcie samotnej, ale aj s ďalšími produktmi značky Laufen so zodpovedajúcim dizajnom. Kolekciu Palomba úspešne dopĺňa celý rad nových dizajnových riešení.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 42,20  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 50
Šírka (cm) 160
Výška (cm) 16

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku umývadlo
Farba popisná biela
Materiál keramika
Montážna sada nutné dokúpiť
Prevedenie otvor pre batériu uprostred
Séria Palomba
Výbava bez sifónu a batérie
Značka Laufen

Otázky