Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

umýv do náb PALOMBA biela

Výhody

Značka
Laufen
Séria
Palomba
Kúpeľne
Umývadlá
Kat. č.:
1480.8.000.104.1
Čítať otázky
Elegantné keramické umývadlo, v bielej farbe, s veľkosťou 160x50x16 cm, je vďaka svojmu modernému dizajnu vhodnou voľbou do každej kúpeľne.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
1 015,82 € /ks
Cena:
863,45  €/ks
Ušetríte:
15%  (152,37 €/ks )

Bežná dodacia lehota 21 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

LAUFEN je synonymom dokonalosti, a to pokiaľ ide o formu a kvalitu remeselnej zručnosti, tak aj pre pokročilé technológie s decentným vzhľadom. Nadnárodná spoločnosť Laufen má obchodné zastúpenie v krajinách po celom svete. Podmienkou kvalitnej starostlivosti je úzky kontakt so zákazníkom.

Dotyk prírody: Kolekcia Palomba značky Laufen svojím poňatím evokuje malé zálivy či kamienky utvárané nekonečným pohybom mora, profesionálne pretransformované do keramiky. Jednotlivé prvky tejto kolekcie vzájomne harmonicky ladia, pretože všetky nesú podpis talianskej dvojice návrhárov, ktorými sú Ludovica a Roberto Palombovci.

Dizajnový charakter nie je pevne daný, ale skôr voľne prechádza medzi geometrickými a organickými tvarmi. Predvolenou koncepciou je človekom vytvorená kocka, vyhĺbená a zaoblená živelnou silou vody, pretože more slúžilo ako hlavný zdroj inšpirácie. Umývadlá, vane, sprchové vaničky, WC, bidety a kusy nábytku z kolekcie Palomba však nemožno chápať výhradne ako plne integrovanú kúpeľňu. Presne podľa filozofie tejto kolekcie sa jednotlivé dizajnové objekty prepožičiavajú k jedinečným kombináciám nielen v rámci kolekcie samotnej, ale aj s ďalšími produktmi značky Laufen so zodpovedajúcim dizajnom. Kolekciu Palomba úspešne dopĺňa celý rad nových dizajnových riešení.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
42,2 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Šírka (cm)
160

Technické parametre

Dizajn
hranatý
Druh výrobku
umývadlo
Farba popisná
biela
Materiál
keramika
Prevedenie
otvor pre batériu uprostred
Séria
Palomba
Výbava
bez sifónu a batérie
Značka
Laufen

Nedávno prezerané produkty