Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Nábytkové umývadlo Jika Tigo 55x37 cm, otvor pre batériu vpravo

Nábytkové umývadlo s otvorom na batériu vpravo. Umývadlo vyrába firmy JIKA do série Tigo. Umývadlo má hranatý tvar. Umývadlo je vhodné kombinovať so skrinkou pod umývadlo. Rozmery sú 55 x 37 x 17,5 cm. Balenie neobsahuje sifón ani batériu.

Úplný popis

Záruka 2 roky Značka: Jika Séria: Tigo
Bežná dodacia lehota 7 dní
Cena:
65,20  €/ks

Odporúčaná cena: 81,50 € Ušetríte: 20% (16,30 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Kód dodávateľa: 0000010119 Kat. č.: 1021.2.000.106.1
Obsah

Popis

Tigo je stávka na čistotu a eleganciu. Jedinečný koncept nielen pre malé kúpeľne. Doby, v ktorých mali majitelia malých a menších kúpeľní problémy s výberom kúpeľňového nábytku, sú dávno preč. Dnes sa už často stretneme s atraktívnymi konceptmi, ktoré premenia aj relatívne stiesnený priestor na ozajstný raj. Kľúčom k úspechu tejto série je vynaliezavosť a funkčnosť v tvarovom a funkčnom poňatí jednotlivých výrobkov, ktoré sériu Tigo tvoria. Tigo tu na plnej čiare vyhral "boj o každý centimeter", pričom prianím dizajnérov tejto kolekcie bolo, aby sa každý zákazník mohol vo svojej kúpeľni cítiť pohodlne a pritom, aby si na svoje prišlo aj oko puntičkársky náročnej svokry, ktorá k vám domov zavíta. Séria JIKA Tigo ponúka širokú škálu umývadiel a umývadielok, úsporné WC klozety, priestorovo úsporné vane a jedinečné asymetrické sprchové kúty s keramickými vaničkami, ďalej potom vodovodné batérie s ladným dizajnom. To všetko v kvalite JIKA.

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike .

Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Spoločnosť JIKA:

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 13,70  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 37
Šírka (cm) 55
Výška (cm) 17,5

Technické parametre

Dizajn zaoblený
Druh výrobku nábytkové umývadlo
Farba popisná biela
Materiál keramika
Montážna sada nutné dokúpiť
Prevedenie otvor pre batériu vpravo
Séria Tigo
Výbava bez sifónu a batérie
Značka Jika

Otázky