Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Nábytkové dvojumývadlo Ideal Standard Strada 120x45,5 cm, dva otvory pre batériu

Výhody

Značka
Ideal Standard
Séria
Strada
Kúpeľne
Umývadlá
 
Dvojumývadlá
Kat. č.:
K079101
Čítať otázky
Elegantné keramické nábytkové dvojumývadlo Strada od známej spoločnosti Ideal Standard, s veľkosťou 120x45,5x15 cm a dvoma otvormi na batériu, je vďaka svojmu dizajnovému prevedeniu vhodným výberom do každej modernej kúpeľne.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
693,34 € /ks
Cena:
433,45  €/ks
Ušetríte:
37%  (259,89 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
O skupine Ideal Standard International
Ideal Standard International so sídlom v Bruseli je privátna spoločnosť vo vlastníctve Bain Capital Partners LLC a je spoločnosťou s vedúcim postavením na trhu zariaďovacích predmetov pre rezidenčné, komerčné i inštitucionálne projekty. Zásadnou súčasťou našej obchodnej stratégie je významné zameranie na vývoj, industrializáciu a dodávku inovatívnych kúpeľňových riešení v oblasti sanitárnej keramiky, kúpeľňových a kuchynských vodovodných batérií, wellness, nábytku a doplnkov.

Spoločnosť pôsobí vo viac ako 20 krajinách Európy, Stredného východu, Afriky a Latinskej Ameriky. S podporou 20 európskych výrobných závodov ponúkame výrobky špičkovej úrovne, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy.

Skupiny výrobkov sú distribuované pod medzinárodnými značkami Ideal Standard, Jado a American Standard (Latinská Amerika), rovnako ako ostatných miestnych značiek, ako Armitage Shanks (Veľká Británia) Ceramica Dolomite (Taliansko), Porcher (Francúzsko) a Vidima (východná Európa).

História spoločnosti začala pred 137 rokmi v USA, v malej továrni založenej dvoma írskymi prisťahovalcami. Zaoberala sa výrobou liatinových záchodov a umývadiel.
Inovácia sa odráža v celej histórii Ideal Standard. V roku 1969 sme vyvinuli prvé závesné WC, v roku 1970 prvú kartušu s keramickými diskami, spoločnosť ako prvá predstavila sanitárny akrylát ako materiál na výrobu vaní.

Ambíciou Ideal Standard je posilňovať povedomie značky obľúbenej spotrebiteľmi a profesionálnymi užívateľmi a včas dodávať inovatívne riešenie za konkurencieschopné ceny.
Vo svojej politike na ochranu životného prostredia, Ideal Standard vyžaduje, aby všetky výrobné závody pôsobili v súlade s miestnymi i európskymi predpismi a normami.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
15 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
45,5
Šírka (cm)
120
Výška (cm)
15

Technické parametre

Dizajn
hranatý
Druh výrobku
nábytkové dvojumývadlo
Farba popisná
biela
Materiál
keramika
Montážna sada
nutné dokúpiť
Prevedenie
dva otvory pre batériu
Séria
Strada
Výbava
bez sifónu a batérie
Značka
Ideal Standard