Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

CROMA 100 Vario ruční sprcha EcoSmart

Výhody

Značka
Hansgrohe
Kúpeľne
Ručné sprchy
Kat. č.:
SIKOBHGRSC
Čítať otázky
Moderný a nadčasový dizajn, to je ručná sprcha EcoSmart od HANSGROHE so štyrmi funkciami (4 druhy sprchových prúdov) a s užitočnou funkciou QuickClean sa hodí do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a výrobky sú, vďaka novým inováciám, technike a komfortu, vyrobené na dlhodobé používanie
 
 

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
46,44 € /ks
Cena:
36,69  €/ks
Ušetríte:
21%  (9,75 €/ks)

SKLADOM 1‑2 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Druhy sprchových prúdov: Rain a Shampoo spray sú príjemné sprchové prúdy, ako letný dáždik ideálny na umývanie vlasov, Normal spray je normálny sprchový prúd a Massage spray, ktorý je intenzívny a slúži na uvoľnenie mysle a natiahnutých svalov. Veľkosť sprchovej hlavice je 100 mm a prietok vody je 9l/min. Vďaka sprche EcoSmart ušetríte nielen prírodu, ale aj peniaze.
 
 

Technológie ručnej sprchy:

Technológia EcoSmart - Batérie a sprchy, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 percent nižšiu spotrebu vody, než bežné výrobky, bez straty komfortu. Znížite tak Vaše náklady na vodu a energiu a ušetríte drahocenné finančné prostriedky.

Technológia QuickClean - okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. Postarajú sa o to pružné silikónové nopky.

 

 

Technológia XXLPerformance - Ručné a horné sprchy Hansgrohe s priemerom medzi 100 a 600 mm vás zahalia do ozajstného vodného sna a postarajú sa vo vašej kúpeľni o zážitok zo sprchovania vo veľkosti XXL.

 

Druhy prúdov:

Rain - Plnší sprchový dáždik, ideálny na umývanie vlasov.

Masážny prúd - Silný masážny prúd, ktorý cielene nabudzuje. 

 

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
0,25 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Priemer
10 cm

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
ručná sprcha
Farba popisná
chróm
Materiál
plast
Počet funkcií
4 funkcie
Prietok l/min.
9
Značka
Hansgrohe