Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Bidetová sprška Optima Montanaro, 1 funkcia

Ručne guľatá bidetovacia sprška pre zvýšenie vášho komfortu pri osobnej hygiene. Bidetovacia sprška môže mať aj viac použití. Oceníte ju napríklad pri domácom upratovaní, môžete ju využiť pre napúšťanie vedra alebo aj pre umytie vášho domáceho maznáčika. Bidetovacie spršky sa stávajú nepostrádateľným vybavením moderných kúpeľní.

Úplný popis

Značka: Optima Séria: Montanaro Kat. č.: 332401
SKLADOM NA CENTRÁLE > 10 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
150,20  €/ks

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

Ručná bidetovacia sprška s poistkou proti preťaženiu hadice. Hlavným cieľom tohto systému s bezpečnostnou poistkou je zamedzenie neočakávaného úniku vody v kúpeľni. Tento systém "bezpečnostného uzatvorenia vody" bol vyvinutý k ochrane dlhodobej životnosti sprchovej hadice (nie je vhodné, aby hadica zostávala pod tlakom). Povinnosť uzavretia vody vrátením ručnej sprchy do držiaka prirodzeným pohybom, je zárukou bezpečnosti systému.

Sprška sa pripája priamo na prívod vody. Zo spršky vám potečie studená voda, tak ako ju máte v poriadku. Pokiaľ chcete vodu teplú a regulovať jej teplotu, môžete ju pripojiť na podomietkovú batériu. Na vaňovú batériu pripojíte iba túto bidetovaciu spršku, na sprchovú batériu a prípadne ešte ručnú sprchu (prepínačom si volíte). Pokiaľ chcete 3 vývody, je možné ešte použiť viaccestný prepínač ZDEV084, ktorý vám umožní pripojiť na jednu sprchovú podomietkovú batériu 3 vývody - napr. bidetovaciu spršku, ručnú sprchu a hlavovú sprchu.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 0,68  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Dizajn guľatý
Druh výrobku bidetová sprška
Farba popisná chróm
Koncept malá
Materiál mosadz
Počet funkcií 1 funkcia
Séria Montanaro
Výbava s vyťahovacou sprškou
Značka Optima

Otázky

Nedávno prezerané produkty