Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

TECEdrainline supernízká zápach. uzávěra

Sifón TECEdrainline "ultra-nízky", DN 40 bočný odpad, 0,5 l / s

Veľmi nízky sifón na sprchový žľab TECEdrainline, otočné pripojenie k telu žľabu, bočné pripojenie k odpadovému potrubiu DN 40, s odnímateľnou zápachovou uzáverou.

  • stavebná výška k vrchnej hrane dlažby = 67 mm
  • prietoková kapacita žľabu s roštom "basic" = 0,5 l / s (bez zápachovej uzávery 0,6 l / s)
  • znížená výška vodného stĺpca = 30 mm (bez zápachovej uzávery 20 mm)

Úplný popis

Značka: Tece Séria: Drainline Kat. č.: 650004
SKLADOM NA CENTRÁLE > 30 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
22,04  €/ks

Odporúčaná cena: 27,55 € Ušetríte: 20% (5,51 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

Upozornenie:
Vzhľadom k nízkej inštalačnej výške nie je možné vytvoriť dostatočnú kryciu vrstvu betónu nad sifónom. Používajte preto iba veľkoformátové dlaždice a plochu nad sifónom vystužte perlinkou.

Nie je možné použiť pri jazde invalidným vozíkom!

Inteligentný systém odtokových sifónov TECEdrainline vám vždy zaručí nájdenie toho správneho riešenia. Trápi vás nízka konštrukčná výška podlahy a chceli by ste mať vo svojej kúpeľni sprchový žľab? Potom využite jeden z dvoch nízkych sifónov s konštrukčnou výškou začínajúcou už na neuveriteľných 67 milimetroch. Chceli by ste mať vo svojej kúpeľni sprchu dažďového typu? Potom použite náš najkapacitnejší sifón "max" s odtokovou kapacitou 72 l / min. Máte vo svojej kúpeľni podlahové kúrenie aj v sprchovacom kúte? Potom odporúčame použitie špeciálnej zápachovej uzávery s membránou zabraňujúcou vysychaniu vody v sifóne. Riešite protipožiarne vyplnenie prestupu pri využití vertikálneho sifónu? Už nemusíte, stačí použiť protipožiarnu uzáveru Firestop a máte certifikovanú záruku protipožiarnej ochrany až do triedy EI 120. Potrebujete odpadové potrubie viesť do boku alebo do zadnej steny? U nás žiadny problém. Sifóny TECEdrainline sú otočné o celých 360 °, takže môžete odpadové potrubie viesť úplne podľa vašich potrieb. Sprchové žľaby a sifóny TECEdrainline vás nikdy nenechajú v štychu.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 0,28  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Druh výrobku sifón
Materiál plast
Prietok l/min. 30
Séria
Značka Tece

Otázky

Nedávno prezerané produkty