Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Pevná stena Ideal Standard Wetroom Walk-in 90 cm, sklo číre

  • Výpredaj
  • Outlet

To najlepšie v dizajne moderných kúpelní. Minimalistické a elegantné riešenie Wetroom. Wetroom steny sú k dispozícii v 7 rozmeroch a poskytnú vám úplnú voľnosť výberu pri vytvorení perfektnej inštalácie voľnopriestorového sprchovania. Wetroom steny sa vyrábajú z tvrdeného bezpečnostného skla s ...

Úplný popis

Značka: Ideal Standard Séria: Wetroom Kat. č.: L6223EO
SKLADOM NA CENTRÁLE > 20 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
288,69  €/ks

Odporúčaná cena: 384,92 € Ušetríte: 25% (96,23 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

To najlepšie v dizajne moderných kúpelní. Minimalistické a elegantné riešenie Wetroom. Wetroom steny sú k dispozícii v 7 rozmeroch a poskytnú vám úplnú voľnosť výberu pri vytvorení perfektnej inštalácie voľnopriestorového sprchovania. Wetroom steny sa vyrábajú z tvrdeného bezpečnostného skla s hrúbkou 8 mm a s úpravou IdealClean (Umožňuje jednoduchšie čistenie a údržbu skla a zachováva dokonalý lesk).

Wetroom - vstup z oboch strán
Tento typ je navrhnutý tak, aby vám poskytol skutočný pocit senzácie a nádych luxusu a vytvoril výraz skutočného štýlu. Je vyrobený podľa náročných noriem s úpravou výplní IdealClean, ktoré sú nenáročné na údržbu, ale vysoko postavené z pohľadu štýlu a dizajnu.

Wetroom - rohové prevedenie
Minimalistický dizajn v minimálnom priestore. Pre inštaláciu týchto sprchových kútov nemusíte mať veľkú kúpeľňu. Táto jednoduchá a elegantná stena umožňuje flexibilitu pri inštalácii aj v menších kúpeľniach. Poskytuje extra štýl a eleganciu. Jednoduchá inštalácia do steny vďaka nastaviteľnému profilu Ideal Standard. Stena môže byť súčasťou sprchového kútu alebo Wetroom inštalácie s alebo bez použitia zakončovacieho panelu 30 cm. V oboch prípadoch získate vo vašej kúpeľni pocit skutočného luxusu.

Wetroom - rohové prevedenie s bočným panelom / s bočnou stenou / s bočnou stenou a panelom
Myslíte si, že s ohľadom na obmedzený priestor vo vašej kúpeľni nemôžete použiť tieto sprchové steny? Tak to by ste mali zmeniť názor! Ku stene Wetroom môžete teda pridať aj štýlové bočné panely a nahradiť vašu vaňu a zažiť tak potešenie zo sprchovania. Tieto sprchové kúty Wetroom sú vhodné pre kombináciu so sprchovou vaničkou alebo na inštaláciu bez vaničky v rovnakej úrovni s podlahou. A s inovačným dizajnom stenových profilov už nemôže byť montáž jednoduchšia.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 39,00  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Šírka vaničky (cm) 90
Výška (cm) 202

Technické parametre

Druh výrobku pevná stena
Séria
Typ Walk-in
Výplň sklo číre
Značka Ideal Standard

Otázky