Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Blanco Nova 45 S 81x50 cm béžová champagne

Elegantný kuchynský drez BLANCO, v béžovaj farbe, z materiálu silgranit, je vhodný do každej kuchyne. Rozmer drezu je 810x500 mm, rozmer drezovej vane 365x420x190 mm a minimálna šírka skrinky 450 mm, priemer drezovej výpusti 92 mm (3 1/2), umiestnenie prepadu na boku drezovej nádoby. V spodnej časti drezu sú vyfrézované prípravy na zhotovenie otvoru. Otočná orientácia drezu, odkvapkávaciu plochu je možné umiestniť voliteľne vľavo alebo vpravo.

Úplný popis

Značka: Blanco Séria: Nova 45 S Kat. č.: 513909
Na ceste. Predpokladané naskladnenie od 4.7.
Cena:
179,00  €/ks

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco predstavuje jedinečný materiál. Neprekonateľne trvanlivý a ľahko udržiavateľný vďaka novým, vynikajúcim materiálovým vlastnostiam ponúka SILGRANIT® PuraDur® II farebným drezom z kompozitného materiálu doteraz nebývalú odolnosť a ľahkú údržbu.  Kamenne hodvábny a mimoriadne nepriepustný, uzavretý povrch prepožičiava drezu mimoriadne dlhú životnosť. Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, mimoriadna pevnosť, tepelná odolnosť do 280°C. 

Firma Blanco patrí k popredným výrobcom kompletných umývacích centier prvotriednej kvality. Vzájomne nadvezujúce komponenty, od inovatívnych drezov, cez perfektne  prispôsobené zmiešavacie batérie, až po inteligentne riešené košové systémy triedenia kuchynského odpadu, presvedčí svojou vysokou funkčnosťou a poskytovaným komfortom pre prácu v kuchyni

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 1,90  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 50
Šírka (cm) 81

Technické parametre

Druh výrobku drez
Farebné prevedenie béžová champagne
Materiál Silgranit
Séria Nova 45 S
Spôsob montáže montáž na dosku
Značka Blanco

Otázky

Nedávno prezerané produkty