Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Franke 78x44 cm

Výhody

Značka
Franke
Kuchyne
Drezy a príslušenstvo
 
Drezy a príslušenstvo
Kat. č.:
ETL614
Čítať otázky
Praktický drez FRANKE nerezový, s rozmermi 780x435 mm, so sitkovým ventilom 3 1/2 s prepadom a sifónom  6/4 s odbočkou na umývačku. Kuchynské nerezové drezy sú vyrábané najmodernejšími technologickými postupmi z materiálu Cr Ni 18/10 najvyššej akosti. Táto potravinárska nerezová oceľ je najvhodnejším materiálom na výrobu kuchynských nerezových drezov, ktorý doteraz nebol prekonaný. Medzi základné prednosti tohoto nerezového materiálu patrí odolnosť proti korózii i pri narušení povrchu drezu, odolnosť proti vysokým teplotám, vysoká životnosť ľahká údržba a hygienickosť. Vďaka tomu je vhodným výberom do každej kuchyne.  

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
93,34 € /ks
Cena:
80,00  €/ks
Ušetríte:
14%  (13,34 €/ks)

Bežná dodacia lehota 10 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Nerezová oceľ je odolný materiál, ktorý vydrží i značne hrubé zaobchádzanie, tvrdé alebo ostré predmety tento materiál však môžu poškriabať. Pokiaľ chcete povrch drezu udržať bez akýchkoľvek kazov, je potrebné pri manipulácii s podobnými predmetmi dbať na zvýšenú opatrnosť. Pri umývaní riadu dôjde vždy k poškriabaniu drezu. Poškriabanie drezu je dôkazom toho, že je výrobok používaný na účel, na ktorý je určený. Použitím čistiacej pasty na to určenej, sa jemné škriabance dajú rozleštiť a drez zostane lesklý. Pred prvým použitím je nutné drez riadne vyčistiť niektorú s čistiacich pást na nerez.

Spoločnosť Franke s.r.o. pôsobí na českom trhu už od roku 1993 a je jedným z významných výrobcov drezov, kuchynských batérií, sorterov a v posledných rokoch i odsávačov pár. Franke je popredným svetovým výrobcom drezov, vyhláseným svojou kvalitou, nezameniteľným zmyslom pre dizajn, použitím materiálov a technológií výroby. Viac ako 70ročná skúsenosť s výrobou drezov, najširšia škála produktov, neustále investície do inovácií materiálov a výroby, kvalita a funkčnosť výrobkov s ohľadom na ergonómiu, optimálne využitie i ekológiu a tiež séria významných ocenení za dizajn....to je Franke.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
3 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
44
Šírka (cm)
78

Technické parametre

Druh výrobku
drez
Materiál
nerez
Značka
Franke