Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Franke 58x51 cm

Výhody

Značka
Franke
Kuchyne
Drezy a príslušenstvo
 
Drezy a príslušenstvo
Kat. č.:
ETN611-58
Čítať otázky

Nerezový drez Franke Eurostar ETN 611-58 s rozmermi 580x510 mm, vrátane sifónu101.0286.108.

Cena zahŕňa:
- gumový špunt
- ventil 6/4“ s prepadom
- sifón 6/4“ s odbočkou na umývačku riadu

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
71,11 € /ks
Cena:
61,00  €/ks
Ušetríte:
14%  (10,11 €/ks)

Bežná dodacia lehota 7 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Rozmery: 580 × 510 mm
Výrez: 560 × 490 mm
Drez: 340 × 355 × 145 mm
Spodná skrinka: od 400 mm

Kuchynské nerezové drezy sú vyrábané najmodernejšími technologickými postupmi z materiálu Cr Ni 18/10 najvyššej akosti. Táto potravinárska nerezová oceľ je najvhodnejším materiálom na výrobu kuchynských nerezových drezov, ktorý doteraz nebol prekonaný. Medzi základné prednosti tohto nerezového materiálu patrí odolnosť proti korózii i pri narušení povrchu drezu, odolnosť proti vysokým teplotám, vysoká životnosť, ľahká údržba a hygienickosť.

Nerezová oceľ je odolný materiál, ideálny na výrobu drezov, ktoré vydržia i značne hrubé zaobchádzanie, tvrdé alebo ostré predmety tento materiál však môžu poškriabať.  Pokiaľ chcete povrch drezu udržať bez akýchkoľvek kazov, je potrebné pri manipulácii s podobnými predmetmi dbať na zvýšenú opatrnosť. Pri umývaní riadov dôjde vždy k poškriabaniu drezu. Poškriabanie drezu je dôkazom toho, že je výrobok používaný na účel, na ktorý je určený. Použitím čistiacej pasty, na to určenej, sa dajú jemné škriabance rozleštiť a drez zostane lesklý. Pred prvým použitím je nutné drez riadne vyčistiť niektorou z čistiacich pást na nerez. Neodporúčame suché čistiace prášky. Drez je z výroby ošetrený ochrannou vrstvou, ktorá bez riadneho vyčištenia na seba viaže mastnoty a nečistoty. Po použití otrite drez a odkvapkávač vlhkou mäkkou handričkou so saponátom a opláchnite čistou vodou. V oblastiach s tvrdou vodou môžete pomocou tekutého čistiaceho krému alebo pastou zabrániť tvorbe matného filmu vodných usadenín. Pri použití plastových podložiek do drezu je nutné dbať, aby nezostávali dlhodobo položené na povrchu drezu, pretože sa pod nimi udržujú nečistoty a vlhkosť, ktorá spôsobí vznik vodných usadenín. Tvorbe vodných usadenín je možné zamedziť vysušením povrchu drezu po každom použití. Pokiaľ sa však tieto usadeniny vytvoria, je možné ich odstrániť pomocou vlhkej mäkkej handričky a tekutého čistiaceho krému. Naneste na povrch a handričkou vydrhnite celý povrch drezu. Nepoužívajte hrubú stranu hubiek!
Franke
Spoločnosť Franke s.r.o. pôsobí na českom trhu už od roku 1993 a je jedným z významných výrobcov drezov, kuchynských batérií, sorterov a v posledných rokoch i odsávačov pár. Franke je popredným svetovým výrobcom drezov, vyhláseným svojou kvalitou, nezameniteľným zmyslom pre dizajn, použitím materiálov a technológií výroby. Viac ako 70ročná skúsenosť s výrobou drezov, najširšia škála produktov, neustále investície do inovácií materiálov a výroby, kvalita a funkčnosť výrobkov s ohľadom na ergonómiu, optimálne využitie i ekológiu a tiež séria významných ocenení za dizajn....to je Franke. Nechajte sa inšpirovať výrobkami značky Franke a zariaďte si svoju kuchyňu bez kompromisov. 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
2,8 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
51
Šírka (cm)
58
Výška (cm)
25

Technické parametre

Dizajn
hranatý
Druh výrobku
drez
Materiál
nerez
Značka
Franke

Soubory ke stažení