Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Kúpeľne pre vaše pohodlie

Rekonštruujete alebo zariaďujete novú kúpeľňu?

Pomôžeme vám zariadiť novú kúpeľňu od prvotnej inšpirácie až po realizáciu.
Štýlovo a bez starostí.

Zistiť ako to funguje >
 
 

chcem viac inšpirácie

SIKO TIP
 

Vyberáte ideálnu vaňu?

Odporúčame vane z liateho mramoru

Liaty mramor je nadčasový materiál vysokej kvality a odolnosti. Nehrozí mu poškodenie chémiou od kozmetických ani hygienických výrobkov. Povrch vyniká dobrou tepelnou vodivosťou a po následnom vypustení teplej vody zostáva vaňa dlho vyhriata. Bude tak funkčným aj elegantným spoločníkom do vašej kúpeľne.


Zobraziť ponuku

Meníme kúpeľne v oázy kľudu

Mať príjemne zariadenú kúpeľňu prispeje k imidžu celého domu alebo bytu. Hlavné však je to, ako sa v nej cítite. Kúpeľňu meníme len niekoľkokrát za život, preto je dôležité nepodceniť návrh a sústrediť sa na praktické využitie a estetiku. A kto by sa netešil na horúci kúpeľ v príjemnom a pokojnom prostredí?

Ak neviete ako kúpeľňu vybrať alebo vybaviť, prečítajte si naše tipy - 4 kroky ku kúpeľni, alebo si môžete dohodnúť schôdzku s našimi špecialistami na našej najbližšej predajni, kde môžete naše vzorové kúpeľne a produkty vidieť a presvedčiť sa o ich kvalite na vlastné oči.

Dodávame kúpeľne kompletne vrátane 3D návrhu a realizácie na kľúč, radi vám pomôžeme aj s jednotlivými časťami kúpeľňového vybavenia.
Základom dizajnu kúpeľne sú jednoznačne obklady a dlažba, kvalitné vodovodné batérie, sprchy alebo sprchové sety a sanitárna keramika od renomovaných výrobcov. Keď chcete jednoducho modernizovať vzhľad svojej kúpeľne, vyberte si nový kúpeľňový nábytok.

Pre dokonalý relax ponúkame pohodlné kúpeľňové vane alebo praktické sprchové kúty. Pomôžeme vám aj v oblasti vykurovania kúpeľní a ohrevu vody, kde kladieme dôraz na efektívne a energeticky úsporné riešenia.

Naši profesionáli v kúpeľňových štúdiách sledujú aktuálne moderné trendy a preto ponúkame unikátne štýlové riešenia, ktorá vám pomôžu zladiť kúpeľňu do poslednej detailu a to aj vo vašom obľúbenom štýle.
Dohodnúť schôdzku