Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Štýlové kúpeľne a ich vybavenie

Štýlové kúpeľne a ich vybavenie

Inšpirujte sa u našich dizajnérov
MODERNÉ ART DECO KÚPEĽŇA
Experimentujte, rúcajte zažité konvencie. Do kúpeľní prichádzajú farby.
METAL KÚPEĽŇA
Čisto pánska záležitosť
TROPICAL KÚPEĽŇA
Dotyk trópov
PRÍRODNÁ KÚPEĽŇA
O kúsok bližšie k prírode
BETÓN KÚPEĽŇA
Surová krása chladného vzhledu

Získajte novú kúpeľňu na mieru a bez starostí


Vyberte si štýl kúpeľne od našich dizajnérov alebo si vyberte svoj vlastný. Pomôžeme vám navrhnúť ideálne usporiadanie a vybavenie vašej oázy pokoja. Vďaka grafickému návrhu si môžete kúpeľňu vyladiť do posledných detailov. Postaráme sa o kompletnú realizáciu a montáž. A vy sa môžete ponoriť do relaxácie.
 

Dohodnúť schôdzku
Zobraziť všetky novinky

Nešváry v kúpeľniach

Už 30 rokov vás poznáme dokonale

Vieme, že pri stavbe alebo rekonštrukcii kúpeľne či kuchyne dookola opakujete stále tie isté chyby. No a tie, skôr či neskôr, s istotou oľutujete. Pretože zladiť všetky detaily po estetickej, technickej a organizačnej stránke nie je vôbec jednoduché.
A pritom nie je nič ľahšie, ako včas využiť služby nášho konzultanta. Experta, ktorý sa vyzná v najmodernejších trendoch a dokáže vám ušetriť nielen veľa peňazí, ale aj kopec času a zbytočných nervov. 


zistiť viac

 
   

Mohlo by vás zaujímať

Pred nákupom kúpeľne
Na čo sa pripraviť, ako postupovať pri plánovaní novej kúpeľne?
Štýlové riešenia kúpeľní
Inšpirujte sa u našich dizajnérov a kúpte si kúpeľňu bez starostí.
2D plánovač kúpeľní
Hrajte si a navrhujte usporiadanie kúpeľne podľa vašich predstáv.
Grafické návrhy kúpeľne
Pozrite sa na vašu kúpeľňu skôr, než bude položená jediná dlaždica.
Kúpeľňa na kľúč
Kúpeľňu vám nielen navrhneme, ale aj odborne zrealizujeme.
Katalóg kúpeľne
Prelistujte katalóg kúpeľní a načerpajte inšpiráciu.

Meníme kúpeľne v oázy kľudu

Mať príjemne zariadenú kúpeľňu prispeje k imidžu celého domu alebo bytu. Hlavné však je to, ako sa v nej cítite. Kúpeľňu meníme len niekoľkokrát za život, preto je dôležité nepodceniť návrh a sústrediť sa na praktické využitie a estetiku. A kto by sa netešil na horúci kúpeľ v príjemnom a pokojnom prostredí?

Ak neviete ako kúpeľňu vybrať alebo vybaviť, prečítajte si naše tipy - 4 kroky ku kúpeľni, alebo si môžete dohodnúť schôdzku s našimi špecialistami na našej najbližšej predajni, kde môžete naše vzorové kúpeľne a produkty vidieť a presvedčiť sa o ich kvalite na vlastné oči.

Dodávame kúpeľne kompletne vrátane 3D návrhu a realizácie na kľúč, radi vám pomôžeme aj s jednotlivými časťami kúpeľňového vybavenia.
Základom dizajnu kúpeľne sú jednoznačne obklady a dlažba, kvalitné vodovodné batérie, sprchy alebo sprchové sety a sanitárna keramika od renomovaných výrobcov. Keď chcete jednoducho modernizovať vzhľad svojej kúpeľne, vyberte si nový kúpeľňový nábytok.

Pre dokonalý relax ponúkame pohodlné kúpeľňové vane alebo praktické sprchové kúty. Pomôžeme vám aj v oblasti vykurovania kúpeľní a ohrevu vody, kde kladieme dôraz na efektívne a energeticky úsporné riešenia.

Naši profesionáli v kúpeľňových štúdiách sledujú aktuálne moderné trendy a preto ponúkame unikátne štýlové riešenia, ktorá vám pomôžu zladiť kúpeľňu do poslednej detailu a to aj vo vašom obľúbenom štýle.
Dohodnúť schôdzku