Katalógy

Listujte katalógy SIKO, prezerajte a inšpirujte sa najnovšími trendmi pre zariadenie svojho domova, od kúpeľne cez kuchyňu, podlahu až po dvere! S nami zariadite celý interiér štýlovo! Máte radi papier v ruke?
katalog-KOU-MOCKUP-2023-SK.jpg

Katalóg Kúpeľne 2023/2024

Novinky z kúpeľňového sveta. Či už ide o dlažbu a obklady, ktoré určujú základ štýlu, o nový kúpeľňový nábytok, batérie alebo napríklad len o doplnky, ktoré doladia celkovú atmosféru. Vyberajte z najširšej produktovej ponuky. Zariaďte si kúpeľňu presne podľa vašich potrieb.

Katalóg Kuchyne 2022

Ako by mala vyzerať kuchyňa snov? Prelistujte katalóg kuchýň, načerpajte inšpiráciu a vyberte si zo širokej škály trendov zo sveta kuchýň, spotrebičov i kuchynských doplnkov. S nami naplánujete kuchyňu podľa svojich predstáv a alebo si vyberiete zo skladových kuchýň, ktoré máme ihneď k odberu.

undefined
katalog-dvere-2022.jpg

Katalóg Dvere a Podlahy

Do štýlového interiéru jedine štýlové dvere! Presne tie nájdete v našom katalógu dverí. Vyberajte zo širokej ponuky zbrusu nových skladových dverí Naturel, ktoré sú pre vás pripravené ihneď k odberu. 

Katalóg dverí na objednávku

Pokiaľ ste si nevybrali z našej ponuky dverí skladom, neváhajte prezrieť náš katalóg dverí na objednávku. Ponúkame širokú škálu štýlov a designov, ktoré splnia vaše špecifické požiadavky a predstavy o dokonalom vzhľade vášho interiéru.

katalog-dre-2023.jpg
sat-catalogue-cover-cz.jpg

Katalóg SAT

Neustále pracujeme na tom, aby sme vodu spoznávali lepšie a lepšie a nové poznatky implementujeme do budúcich generácií našich produktov. Ak vás náš katalóg alebo naše produkty inšpirujú prečítať si alebo pozrieť si niečo o vode na internete, potom naša práca mala zmysel..