Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Ako na štýlovú premenu umývadlovej batérie

Behom chvíľky dokážete premeniť vzhľad batérie Elements a prispôsobiť ju štýlu vašej kúpeľne.
Stačí vám k tomu nalepovací dekor, ktorý jednoducho, pomocou 3M pásky, pripevníte na telo batérie.

Batéria ELEMENTS. Na prvý pohľad chrómová, lesklá, páková. Napriek tomu niečím zvláštna, ojedinelá. Behom chvíľky dokážete premeniť jej vzhľad a prispôsobiť ju štýlu vašej kúpeľne.
Stačí vám k tomu nalepovací dekor, ktorý jednoducho, pomocou 3M pásky, pripevníte na telo batérie. A môžete si ho kedykoľvek vymeniť za iný.
Vybrali sme pre vás tie najžiadanejšie dekory, ktoré idú ruka v ruke s aktuálnymi trendmi v zariaďovaní kúpeľní. Minimalistický dizajn, svetlý mramor, kontrast čiernej a bielej. Pre milovníkov pohodlia a hrejivej atmosféry sme doplnili obľúbený dekor dreva.

Štýlovo, pre celú sériu.

Ak vyberáme batérie do kúpeľne, zvyčajne siahneme po konkrétne ucelenej rade. Tak, aby umývadlová, vaňová aj sprchová batéria boli v jednotnom dizajne a dotvárali tak štýlovo ladený priestor celej kúpeľne.
Pomocou vami vybraného dekoru tak môžete obmeniť vzhľad celej série ELEMENTS. V ponuke sú všetky základné typy batérií vrátane dekorov.


Séria batérií Elements


 
SIKO Elements

Najžiadanejšia kombinácia dekoru a štýlu

Neviete aký dekor sa najlepšie hodí k vášmu obľúbenému štýlu? Nechajte sa inšpirovať. Naši dizajnéri štýlových riešení kúpeľní odporúčajú tieto najpopulárnejšie kombinácie:

Aký dekor práve do svojej kúpeľne vyberiete, je len na vás. Môžete využiť odporúčanie našich dizajnérov alebo sa riadiť vlastným vkusom. V oboch prípadoch batérie exkluzívnej série ELEMENTS s nalepovacím dekorom sú žiadaným a praktickým pomocníkom ku štýlovo ladenému vybaveniu kúpeľne.

Máme vždy radosť, keď naši zákazníci majú jasnú predstavu o výbere, sú kreatívni a popúšťajú uzdu svojej fantázii. Ale nezabúdajte, že sme tu pre vás. Náš projektový konzultant postráži všetky potrebné kroky a vyrieši aj nečakané situácie, na ktoré môžete pri plánovaní kúpeľne naraziť, skoordinuje všetko potrebné a pomôže vám zariadiť štýlovú kúpeľňu aj kuchyňu, bez starostí.

CHCEM VYUŽIŤ SLUŽBY KONZULTANTA