Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Del Conca Corti Di Canepa

Filtre

Farba

Obklady Corti di Canepa tvoria výnimočnú sériu, ktorá obsahuje ojedinelé a neopakovateľné dekory. Práve dekory sú inšpirované talianskym dvorným životom a renesančnou atmosférou. Obklady sú dostupné v štyroch farbách – biela, modrá, žltá a akvamarín. Majú rustikálny nádych. Rustikálny obklad vo formáte 20x20 cm v kombinácii s dekormi tvoria jedinečnú atmosféru a hodia sa nielen pre vašu kúpeľňu, ale i kuchyňu.

Dekory majú rovnako ako obklad formát 20x20 cm a sú dvojakého druhu – Signorie A a Signore G. Prvý zmienený dekor je náhodným mixom 16 rôznym dizajnov. Druhý zmiemený dekor je mixom 24 rôznych dizajnov. Oba dekory sú inšpirované talianskym renesančným umením. Jednotlivé dizajny dekoru sú v krabiciach balené náhodne. Celá séria je vhodne doplnená o dekoratívne prvky, ako sú mozaiky a bombáta.

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Del Conca Corti Di Canepa obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 14 z 14 produktov