Upraviť filtre

Hlboké sprchové vaničky

Objavte výrobky osvedčených značiek
undefinedundefinedroth.svgundefined

Hlboké sprchové vaničky sú skvelou voľbou pre malé kúpeľne, napríklad tie panelákové. Tam nie je miesta na zvyš, a vďaka správnej hĺbke vaničky si môžete dopriať sprchu aj kúpeľ podľa svojej nálady.

Výhody sprchovacieho kúta s hlbokou vaničkou

Hlboké sprchové vaničky sú ideálne pre každého, kto si z času na čas chce dopriať aj kúpeľ v napustenej vaničke a nielen sprchovanie. V sprchovej vaničke sa vďaka hĺbke takmer 50 cm pohodlne usadí dieťa a vo vybraných veľkorysých rozmeroch vaničiek s dĺžkou až 150 cm sa posadí aj dospelý. Napríklad si aj vaši domáci miláčikovia obľúbia umývanie v hlbokých vaničkách.

Ich tvary a veľkosti prispôsobíte potrebám nielen malých kúpeľní. Chcete obdĺžnik, štvorec alebo polkruhové varianty, všetky u nás nájdete! A nezabudnite im prispôsobiť aj sprchové dvere a zásteny, aj tie u nás vyberiete na mieru svojej kúpeľni a potrebám.

Náš tip: Niektoré hlboké sprchové vaničky majú múdro vyriešený zvýšený roh, na neho si môžu pohodlne sadnúť deti pri umývaní, slúžia ako zvýšená podpora nôh alebo na odloženie najrôznejších nevyhnutností pri sprche či kúpeli.

16 produktov
Videli ste 16 z 16 produktov