Doprava ZADARMO od 400 € | 13 predajní po celom Slovensku

Výpredaj kuchýň z expozícií SIKO

Chcete kuchyňu za diskontnú cenu a bez čakania? Príďte si vybrať zo zánovných kuchýň z našich expozícií na showroomoch SIKO. Sú v top stave, ihneď k dispozícii a naviac za perfektú cenu!

V prípade záujmu sa stačí priamo spojiť s personálom danej pobočky a dohodnúť si schôdzku, či sa prísť nezávisle pozrieť. Samozrejme ale platí, kto prv príde, ten prv berie.
Uvedené ceny mnohokrát nezahŕňajú drez, batériu a spotrebiče, ale priamo na pobočke v rámci výpredaja je možné ich taktiež zaobstarať so zľavami až do 80% alebo si vybrať nové produkty zo skladových položiek na predajni. Variť v novom tak možete už na druhý deň.

Dôležité upozornenie:

Odber tovaru je možný iba osobne na adrese danej predajne. Tieto kuchyne nezasielame a ani nie sme schopní dopraviť! Doprava je plne v réžii zákazníka.

Kuchyňa Filoma - Trenčín

Cena: 1520 €

Cena nezahrnuje dřez, baterii a spotřebiče, 

Zjistit více


Naplánujte si kúpeľňu 
alebo kuchyňu bezpečne

Dohodnite si schôdzku vopred, na predajni alebo online. Výber vhodných produktov, grafický návrhvšetko spoločne zvládneme i online. Vyplňte formulár a dohodneme si termín.

Dojednať schôdzku

 

SIKO TIP

Nový plánovač kuchýň

Jednoducho vizualizujte vlastné nápady

Chceme vám plánovanie ešte viac spríjemniť a priniesť veľa nových možností, ako riešiť priestor Vašej novej kuchyne snov, navyše štýlovo vyladený. Behom chvíľky máte pred sebou profesionálnu 3D vizualizáciu vašej kuchyne snov, vrátane nákupného zoznamu. Plánovanie je hračkou. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať rozmery priestoru, kam plánujete novú kuchyňu umiestniť.

zistiť viac