Doprava ZADARMO nad 200 € | 12 predajní po celej SR

Kuchyňa s nádychom vidieckeho štýlu

Čo všetko sa vám bude hodiť, aby ste si vyladili kuchyňu do vidieckeho štýlu? Poradíme vám pár tipov a nevyhnutností, bez ktorých sa nezaobídete.

 

Chcem kuchyňu v tomto štýle

Zladíme vám v rovnakom štýle aj kúpeľňu

 

 

 

 

 

 

 

Interiér zariadený v country štýle inšpirovaný vidiekom je trendom, ktorý zaujal mnohých z nás. A nemusíme byť len chalupármi alebo vlastniť vidiecke usadlosti. Svoje miesto si našiel v celom rade mestských bytov aj bytíkov. Priestor zútulní, navodí príjemnú atmosféru a pohodlie. A to oceníme. Navyše vidiecky štýl interiéru skutočne pristane!

Pre country štýl sú charakteristické farby od béžovej, cez pieskovú až po rôzne odtiene hnedej. Veľmi obľúbená je aj farba koňaku, terakota, odkryté murivo, pálená tehla či kameň. Ak zvolíte podlahu a nábytok vo svetlých tónoch, rozžiarite celý priestor.

Detaily vytvárajú celok. Aby bola vidiecky ladená kuchyňa funkčná, presne ako potrebujete a vyzerala skvelo, zvoľte moderné spotrebiče s rozličnými technickými vychytávkami, zato však rustikálneho vzhľadu.

Ak má byť výsledný efekt takto ladenej kuchyne dokonalý, nesmie chýbať keramický drez. Niektoré majú špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá obmedzí riziko mechanického poškodenia na minimum. Na nerezový v tomto prípade radšej zabudnite.

Dekorovanie už je iba na vás. Skvele sa hodí drobný kvetinový vzor, nežné kocky a prúžky. Inšpirovať sa môžete aj prvkami štýlu Provence. Pri odpočinku nad dobrou knihou alebo pri posedení nad šálkou kávy určite oceníte rozličné vankúšiky, poťahy, podsedáky na stoličkách či laviciach. Pri výbere látok odporúčame zvoliť látky z prírodného ľanového materiálu. Čím hrubšia tkanina, tým lepšie.

Filtre

Podľa predajne
alebo
Druh výrobku
Značka
Séria
Výška ramienka
Farba
Dizajn
Výška batérie
Dĺžka ramienka

Koncept Vidiecka kuchyňa obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 13 z 13 produktov
Chcem dojednať
nezáväznú schôdzku
Chcem inšpirovať
inšpirácie, tipy, rady
Grafický návrh
kúpeľne
Kúpeľňu postavíme
na kľúč a bez starostí
Grafický návrh
kuchyne
Kuchyni postavíme
na kľúč a bez starostí