Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Vario

Sdílejte na

Detailný popis série Vario

Zostavíme vám kúpeľňový nábytok podľa vášho vkusu a možností vašej kúpeľne. Keď vás omrzí jedna farba, bez problémov a s minimálnymi nákladmi ju zmeníte jednoduchou výmenou dvierok. Možnosťou je najviac obľúbená biela, v matnom či lesklom prevedení, ďalej moderný drevodekor dub bardolino či šedá lesklá pod názvom grafit, alebo veselé farby ako zelená a červená (v matnom prevedení).

Doplnkové skrinky môžete použiť nielen do kúpeľne, ale i do ostatného interiéru. Nech už zvolíte samotný korpus ako regál (police), alebo doplníte naviac dvierkami v ponúknutých farbách a dekoroch. Či už použijete samostatne, alebo poskladáte rôzne zostavy. Zostaviť môžete stenu so skrinkami vedľa seba a nad sebou, s použitím nožičiek ako stojacu variantu, alebo bez nožičiek ako závesnú variantu. S použitím krycích dosiek vo farbe korpusu (biela, dub bardolino) potom môžete zjednotiť povrch dvoch skriniek vedľa seba, do šírky 60 cm alebo rozdeliť skrinky postavené na seba a urobiť falošný strop skrinky (krycie dosky 30 a 60 cm). Farebné dvierka v zelenej a červenej môžete napr. tiež použiť na rozšírenie úložných priestorov detskej izby.

Teraz naviac môžete túto sériu v kúpeľni doplniť o sériu Vario Dekor, kde ponúkame závesné skrinky so zásuvkami v najviac predávaných farbách Vario. Zároveň môžete voliť medzi dvoma dizajnami a dokúpiť nové úchyty Vario Dekor pod označením VARIOUCHYTM. Úchytka s rovnakou roztečou ako u tejto série VARIO. Korpusy skriniek obsahujú v dodávke vždy úchytku (umývadlové skrinky 2 ks úchytiek).

Variant a možností zostáv je skutočne mnoho. Buďte sami svojimi architektmi a použite, lepšie povedané využite Vario podľa svojich predstáv a potrieb.