Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Vario Dekor

Sdílejte na

Detailný popis série Vario Dekor

Predstavujeme Vám rozšírenie obľúbenej série Vario o umývadlové skrinky v zásuvkovom prevedení, o sériu pomenovanú Vario Dekor (Vario-D). 
V ponuke sú korpusy skriniek pre umývadlo zo série Kolo Traffic 60 a 75 cm, v bielom matnom prevedení a v dekore dreva dub bardolino. K týmto korpusom ponúkame čelá zásuviek v najpredávanejších farbách série Vario, to sú biela vysoký lesk, grafit vysoký lesk a dub bardolino. Novinkou je modernejší dizajn úchytky.

Doplnkové skrinky kombinujte zo série Vario. Úchytky, ktoré sú vždy súčasťou dodávky korpusu si môžete objednávať i samostatne, v prípade kombinácie obidvoch sérií je nutné si vybrať, ktorá úchytka sa Vám páči najviac a zakoupit potrebné množstvo pre výrobky z druhej série. Úchytky objednávejte pod kódmi VARIOUCHYT (séria Vario) a VARIOUCHYTM (séria Vario Dekor).

V prípade série Vario môžete vďaka nožičkám ALNOHAST voliť stojacu variantu i v prípade doplnkového korpusu. Pre možnosť zachovania dizajnu stojacej verzie sme pre skrinky s umývadlom série Vario Dekor zaradili do ponuky nožičky 33 cm vysoké ALNOHAST33. Tieto nožičky neslúžia ako opora, len ako dizajnová záležitosť.

Teraz môžete, vďaka novým výrobkom a možnostiam kombinácií obidvoch sérií navzájom naplánovať zostavy kúpeľňového nábytku ešte bližšie Vašim potrebám, Vašej fantázii a prispôsobiť Vašej kúpeľni.