Doprava ZADARMO od 400 € | 13 predajní po celom Slovensku

Swiss Aqua v ponuke SIKO

Voda je základným zdrojom života. Aj keď sa na burze neobchoduje, pravdepodobne nebudeme zveličovať, keď povieme, že voda je najcennejšou komoditou. Naším cieľom je chrániť túto vzácnu tekutinu a priniesť ju našim zákazníkom v najlepšej kvalite.

Unikátne a patentované technológie úspory a úpravy vody

Naše výrobky dokážu bez akéhokoľvek zdroja externej energie znížiť usádzanie vodného kameňa až o 76%, či usporiť viac ako polovicu vody potrebnej k spláchnutiu WC.

Vybavenie kúpeľní Swiss Aqua Technologies

Špičková kvalita a najnovšie technológie skladom. Zoznámte sa s našou ponukou vodovodných batérií, WC, spŕch a sprchových kútov.

IPS KalyxX EFEKTÍVNE ZABRAŇUJE KORÓZII A TVORBE VODNÉHO KAMEŇA

IPS Kalyxx je prietokové teleso s elektródami v tvare turbíny (nie magnety) dvoch rôznych elektricky vodivých materiálov. Technológia IPS má certifikovanú účinnosť 76% v znižovaní usadzovania vodného kameňa a rad ďalších pozitívnych efektov.

Sat-atom

Naše riešenia prispievajú k vyššej kvalite pitnej a úžitkovej vody prostredníctvom fyzickej úpravy a  tým maximalizujú využitie jej pozitívnych vlastností.


SAT IPS
IPS
IPS je ekologický spôsob úpravy vody pomocou prírodných (fyzikálnych) zákonov. Prístroj pracuje na princípe "mokrého galvanického článku". Použitie IPS je vhodné a efektívne tam, kde voda vykazuje strednú, vysokú až veľmi vysokú tvrdosť. Overená účinnosť 76%.


Water improvement
SATOFS
IPS
OFS je unikátny systém, ako spláchnuť toaletu tlakom, ktorý sa odoberá z potrubia. Stlačený vzduch s vodou je uložený v nádržiach vnútri toalety, pripravený na uvoľnenie v prípade potreby.


Water Saving

SAT WCS
IPS
Výrobky WCS využívajú silu vody, ktorá roztočí pri prietoku turbínu. Naše výrobky transformujú túto energiu do roztočenia nástrojov na ručnej sprche, ktoré vám môžu pomôcť urobiť pedikúru, peeling alebo masáž veľmi jemným spôsobom. Nie je potrebná žiadna vonkajšia energia, stačí nechať prúdiť vodu.


Watercare
SATWASH
IPS
Vďaka svojim skvelým vlastnostiam predĺži životnosť vašich domácich spotrebičov, ako sú práčky, umývačky alebo aj WC nádržky. IPS ball nemení chemické zloženie vody, ale upravuje jej vlastnosti tak, že sa prací či umývací prostriedok dobre rozpúšťa a účinne odstraňuje špinu, nečistoty a zápach.


IPS Washball


Sat-atom

Swiss Aqua Technologies na svetových veľtrhoch

ISH 2019 ( Frankfurt am Main, Germany) KBC 2019 (Shanghai, China), KBIS 2020 (Las Vegas, USA), AHR Expo 2020 (Orlando, USA).
 

Sat-atom

Swiss Aqua Technologies na svetových veľtr