Staňte se fanouškem
  • Slovenčina
Příběh SIKO

Víťazné priečky 3. súťažného kola sú rozdané!

Pozrite sa, ktoré fotopríspevky bodovali u poroty tentoraz.
Doslova príval súťažných fotiek plných radosti, splnených snov, nápaditosti, vtipu a úsmevov zahltil záverečné kolo našej Veľkej narodeninovej súťaže! Pozrite sa, ktoré fotopríspevky z vašich nových, krásnych kúpeľní a kuchýň oslovili porotu najviac a obsadili víťazný stupienok:

1. MIESTO

Vyrážame!

"Našu kúpeľňu si užívame plnými dúškami. Ďakujeme Siko a prajeme k narodeninám veľa zákazníkov, ktorým môžete realizovať kúpeľňové sny, napríklad, ako bol ten náš. "

Prečo by kúpeľňa mala byť nudná a bez nápadu? Siahnite po farbách, veselých doplnkoch a dekoroch, ktoré sa postarajú o dobrú náladu a veľmi priaznivú atmosféru. Tak, ako to urobila pani Elešová vo svojej novej kúpeľni!

Aj keď je leto ešte ďaleko, zo súťažnej fotky je jasné, že chuť vycestovať, doslova vyplávať kamkoľvek, je veľká. Nezameniteľné námornícke modro-biele pruhy, štýlová dekorácia - pádla, voda a vaňa ako loď mieriaca napríklad až na piesočné pláže ... Chýba snáď už len horúci piesok a závan morského vzduchu :-) Prajeme príjemnú a pokojnú plavbu!

 

Odovzdanie výhry:

TIP pre zariaďovanie nielen kúpeľne:

Kto rád cestuje a má rád svieži štýl v zariaďovaní, uvíta farby a všetko, čo sa hodí napríklad do námorníckeho štýlu. V tomto štýle hrajú prím vodorovné modro-biele pruhy, farba mora a neba. Tie sa potom často opakujú aj na kúpeľňovom textile či vaňovom závese. Rozhodne nezabudnite na červenú a dekorácie s typickými motívmi majákov, morských koníkov, mušlí alebo kormidiel atď. Využiť môžete aj kvetinové dekory či akcent dreva. Všetko kombinujte ideálne už len s čisto bielym nábytkom s dostatkom úložného priestoru, kam ukryjete všetko potrebné.

 

Námornícky štýl premení vašu kúpeľňu na miesto, v ktorom na vás dýchne tá pravá oddychová nálada a navodí letnú sviežosť.

2. MIESTO

Cestou elegancie!

Biela v kuchyniach je už pekných pár rokov v kurze! A určite pekných pár rokov ešte bude. Je moderná, elegantná, čistá a pôsobí vznešene. Ten pocit ešte viac umocní kontrastná kombinácia s tmavou pracovnou doskou a nerezovými spotrebičmi i doplnkami. Nezabudnite pridať drevený akcent - ideálne v podobe drevenej podlahy alebo aspoň doplnkov. Také jednoduché sú triky, ktorými doslova rozbijete až "sterilný" dojem, ktorý môže biela pre niekoho vytvárať.

V takejto kuchyni potom budete chcieť variť od rána do večera. Proste z nej nebudete chcieť odísť! Rovnako ako náš súťažiaci, pán Socha. Ako skvele sa mu v kuchyni varí, potvrdzuje sám:

V mojej novej kuchyni je dostatok priestoru a komfortu pre varenie samých dobrôt. S kúpou kuchyne od SIKA som nadmieru spokojný a pevne verím, že mi bude robiť radosť a slúžiť každý deň. SIKU želám kopec spokojných zákazníkov.“

Odovzdanie výhry:

Či ste, alebo nie ste priaznivci bielej, niečo tejto farbe jednoducho nemôžeme odoprieť: navodzuje dojem čistoty, skvele sa kombinuje a opticky zväčší priestor.

 

 

3. MIESTO

Županová párty!

Že môže radosť z novej kúpeľne jej majiteľa doslova až roztancovať, v to sme ani nedúfali, kým nám pani Schellenberg neposlala túto súťažnú fotku :-) Na tanec v kúpeľňovom rytme nepotrebujete žiadne tanečné róby, vysoké podpätky, veľkú večernú toaletu ani frak. Predpísaný dress code pre tento typ tanca je župan :-)

Pozn. Všimnite si, že na túto VIP párty dostali pozvánku aj SIKO kačičky :-)

Aké riešenie kúpeľne majiteľka nakoniec zvolila? Účelné, s dôrazom na praktickosť. Farebnosť obkladov i dlažby vybrala pani Schellenberg neutrálnu šedú, ktorá reflektuje aktuálne trendy a dobre sa tiež kombinuje. Takúto kúpeľňu môže jej majiteľka ľahko doladiť pomocou farebných doplnkov a tie kedykoľvek obmeniť, podľa nálady. Pre optické zväčšenie priestoru pani zvolila zrkadlové čelá skriniek kúpeľňového nábytku.


 "Ak chceš tovar profíka, nakúp si ho u SIKA" dodáva majiteľka tejto novej kúpeľne.

Odovzdanie výhry:

 

 

  

CENA POROTY

Darčekový poukaz v hodnote 3 000 CZK / 111 €, na nákup tovaru v sieti predajní SIKO.

Darčekové poukazy sa tentoraz rozbehnú celkom do 5 miest, 5 majiteľom za 5 skvelých súťažných fotiek, ktorých námet nás jednoducho "chytil"!

Súťažným fotkám kraľovali nielen nápaditosť a vtip, ale aj starostlivosť, s akou zariaďujete bezbariérové kúpeľne pre starých rodičov či ďalších seniorov v rodine. Aby mohli pohodlne využívať všetko kúpeľňové vybavenie, všetko bolo pre nich dostupné a cítili sa v novej kúpeľni komfortne.
 

manželé Fojtíkovi (CZ):

"Tak neuvěřitelná radost z koupelny, že jsme obětovali část našeho svatebního dne pro fotku v ní :)"

paní Kovačiková (SK):

"Vsetko najlepsie k narodeninam a Vesele Vianoce :) posielam pozdrav z nasej novej krasnej kupelne, ktoru si uzivame ako dovolenku pri mori :) Dakujeme SIKO :)"

paní Štefeková (SK): 

"Darovali sme si skvelý darček - novú kuchyňu od SIKA. Majú z nej radosť, nielen v tomto predvianočnom období, všetci členovia našej rodiny - Mikuláš (otec), samozrejme mama, synovia (jeden, žiaľ, musel fotografovať...) kocúr Tiger i mačka Opica. Dvadsaťpäťka SIKA, tá sa nás tiež týka - máme novú kuchyňu, kto má lepšiu novinu? Nech sa SIKU darí, ako sa nám dobre varí. Veľa nových a spokojných zákazníkov a všetko dobré v novom roku 2017 Vám želá rodina Štefeková."

paní Kufhaberová (CZ)

"Na zdraví v nové koupelně"


paní Bisová (CZ)

"Babička měla ve staré koupelně vanu a kvůli bolesti zad už se do ní nemohla pořádně dostat. Proto od nás dostala jako dárek novou koupelnu se sprchovým koutem a sedátkem. Největší odměnou pro nás byla radost babičky, která byla šťastná, že se může pohodlně a bez problémů vysprchovat v nové krásné koupelně. Díky SIKU a ohromnému výběru jsme mohli vybrat krásné kachličky i vybavení do její nové koupelny přesně podle jejích představ a tak má z ní ještě větší radost. Děkujeme."


Srdečne gratulujeme všetkým výhercom.


Všetkým súťažiacim ďakujeme za súťažné príspevky z krásnych kúpeľní i kuchýň. Urobili nám veľkú radosť. Prajeme pohodový relax v nových kúpeľniach aj veľa gastronomických zážitkov v nových kuchyniach!

Ak sa na vás neusmialo šťastie vo Veľkej narodeninovej súťaži, nesmúťte! Pripravili sme zbrusu novú súťaž a ďalšiu príležitosť získať báječné výhry pre všetkých!

Zapojte se do našej novej súťaže "Hľadáme kúpeľňu či kuchyňu plnú zážitkov"

Chcem súťažiť

Tesíme sa na vaše súťažné príspevky!

SIKO tím