Staňte se fanouškem
  • Slovenčina
Příběh SIKO

Krok 1: Nahrajte súťažnú fotku

Odfoťte vaše zážitky! Pošlite nám radostné okamihy, zážitky z novej kuchyne či kúpeľne alebo nám ukážte, akú parádnu novú kúpeľňu či kuchyňu od Sika máte :-)

Do fotenia zapojte pokojne aj rodinu, deti, priateľa, kamarátov ... jednoducho toho či tie, s ktorými sa dobre bavíte, nepokazia žiadnu zábavu, sú za každú srandu :-)

Ak sa fotiť sami nechcete a napriek tomu máte chuť si zasúťažiť, môžete! Pošlite nám súťažnú fotku vašej novej kúpeľne či kuchyne od SIKO. Ukážte nám, ako ste ju vyladili, aké ste zvolili farby, doplnky .... a hrajte tiež.

Príklad: V našom rodinnom dome máme kúpeľne dve, jednu "dospelácku" a jednu "detskú", kúpeľňové vybavenie sme nakúpili v SIKU. Chceme do súťaže prihlásiť obe, máme z nich veľkú radosť. Jedna je doslova oázou relaxácie a v tej detskej naša malá dcéra čaruje s hrebeňom o pekne učesané vlasy  :-)
 

1. kúpeľňa "dospelácka" = 1. projekt = 1. súťažná fotografia
2. kúpeľňa "detská" = 2. projekt = 2. súťažná fotografia
Tzn. do súťaže môžete zaradiť obidve kúpeľne (tj. 2 projekty ) = 2 súťažné fotografie, plné radosti.

Teraz nahrajte súťažnú fotku jedného projektu. Ak máte ďalšie projekty (tj. ďalšiu kúpeľňu, kuchyňu atď.), s ktorými chcete tiež súťažiť, môžete ju nahrať po dokončení registračného procesu a odoslaní tejto súťažnej fotky.

Sdílejte na