Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Štýlové riešenia kuchýň

Filtre

Filtre
Dostupnosť
Novinka / Výpredaj
Cena
Farba
Druh výrobku
Značka
Séria
design
Šírka
cm
cm
výška
cm
cm
hĺbka
cm
cm
hrúbka
mm
mm
Dĺžka
cm
cm
REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku
Štýlové riešenia kuchýň
Zobrazené 1 - 4 z 4 produktov

Štýlové riešenia kuchýň

Inšpirujte sa našimi dizajnérmi a nájdite svoju vysnívanú kuchyňu v jednom z našich štýlov.

Kuchyňa je nepostrádateľným stredobodom domácnosti. Už dávno nie je len miestom pre varenie, ale plní svoju multifunkčnú úlohu. Slúži na stretávanie sa s rodinou, priateľmi, občas poslúži ako pracovňa či študovňa alebo aj herňa pre deti. Niekto trávi v kuchyni času viac a niekto menej, napriek tomu to nemení nič na tom, že je nevyhnutnou súčasťou domácnosti, a preto by sa jej výber nemal podceňovať, ale zamerať na neho všetku pozornosť. Každý máme svoj obľúbený štýl a dávno odzvonilo časom, kedy väčšina kuchýň bola rovnaká a rozhodne nešlo o dizajnový kúsok.

Okrem dizajnu, je nutné brať tiež ohľad na praktickosť a funkčnosť. Kuchyňa vám musí „sadnúť“ rovnako ako oblečenie, či už vám vyhovuje kuchyňa malá či väčších rozmerov. Veľmi obľúbeným modelom býva otvorená kuchyňa, ktorá dominuje interiéru spolu s obývacou izbou. Ak vás tento typ kuchyne oslovil, naši profesionáli vám radi poradia a navrhnú ostrovček v kuchyni, ktorý môže slúžiť ako bar, sedenie alebo do neho možno nainštalovať sporák ako dominantu kuchyne.

Či už ste zástancami akejkoľvek veľkosti kuchyne, nezabúdajte tiež na svoj vlastný štýl. Vyhovuje vám skôr moderná či sa necháte uniesť štýlom Provence alebo svetlým škandinávskym štýlom? Veľmi originálny a nápaditý je tiež country štýl kuchyne. Môžete tiež staviť na vidiecky štýl, v ktorom nájdete svoju oázu pokoja ako na vidieku tak aj uprostred veľkomesta.

Aký štýl si vyberiete je na vás. Pamätajte, že nech už zvolíte akýkoľvek, vždy by to mal byť taký štýl, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a v ktorom sa budete cítiť príjemne.

Vieme, ako takú kuchyňu zariadiť. Prinášame vám ukážky rôznych riešení, ako môže vyzerať štýlovo zariadená kuchyňa, ktorá vám bude prinášať radosť v každom okamihu.

Dokonalá kuchyne? Dbajte na praktickosť, funkčnosť a držte štýl. Kuchyňa je nepostrádateľným stredobodom domácnosti. Už dávno nie je len miestom pre varenie, ale plní svoju multifunkčnú úlohu. Slúži pre stretávanie s rodinou, s priateľmi, občas poslúži ako pracovňa či študovňa alebo aj herňa pre deti. Aby ste sa tam cítili naozaj skvele, mala by držať štýl. Aký? To už je na vás. Pamätajte, že nech už zvolíte akýkoľvek, škandinávsky, vidiecky alebo vás inšpiruje kúzlo Provence, vždy by to mal byť taký štýl, ktorý zodpovedá vášmu naturelu a v ktorom sa budete cítiť príjemne. Vieme, ako takú kuchyňu zariadiť. Prinášame vám ukážky rôznych riešení, ako môže vyzerať štýlovo zariadená kuchyňa, ktorá vám bude prinášať radosť v každom okamihu. Inšpirujte sa. Veríme, že vás ukážky štýlových riešenie poteší a zaujmú.