Štýlové riešenie | Tropical kúpeľňa

Dotyk trópov.

Inšpirácia tropickými kvetmi a rastlinami dnes dominuje dekorom mnohých štýlových stien nielen v kúpeľniach, ale aj v ďalších miestnostiach domu. Bez ohľadu na ich veľkosť.

Či už vám výrazný vzor pripomína krásu tropickej prírody, rozkvitnutú botanickú záhradu alebo džungľu, zakaždým bude výborne fungovať s čistými líniami, bielou a moderným štýlom. Vhodným doplnkom výrazného vzoru je bezpochyby drevo. Kombináciou dekoru tropických kvetov s drevom, jeho kresbou aj originálnou skladbou, zdôrazníte jeho krásu. Vytvoríte silný kontrast. Tlmená paleta farieb dekoru tropických kvetov, mu dodá prepracovanejší vzhľad.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Naši dizajnéri odporúčajú tie najkrajšie farebné kombinácie:

Príroda je nekonečným zdrojom inšpirácie. Krása exotických kvetov, farebná rozmanitosť, svieža zeleň plná sviežosti - to všetko sú motívy, ktoré, ak ich prenesiete do svojho interiéru, dodajú vám závan trópov, nádych exotiky. Krásne sa kombinujú s drevenými akcentmi a neutrálnou bielou farbou. Nechajte vyniknúť krásu kvetinovej výzdoby.

Soňa Němečková, Vedúca oddelenia designu

undefined

Prezrite si grafické návrhy kúpeľní, ktoré navrhujeme pre našich zákazníkov

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

shiro-bloom-lp.jpg
Kale Shiro Bloom
undefined
Tropický vzor na stene je skvelý spôsob, ako privítať a ohromiť každého, kto do takého interiéru vstúpi.
Blanka Smrčinová
Marketing Specialist
undefined

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok už dávno nie je len odkladacia plocha na všetko potrebné, mnohokrát preberá funkciu hlavného dizajnového prvku celej kúpeľne. A nie je sa čomu diviť. Moderné, čisté línie, saténovo hebké povrchy, drevo s originálnou kresbou či jeho veľmi vydarené imitácie alebo osvedčená stálica - biela. Či už sa rozhodnete pre klasickú skrinku so zásuvkami, ktoré dokonale ukryjú všetky drobnosti, fľaštičky, flakóny… alebo elegantnú jednoduchú dosku pod umývadlo, štýlový kúpeľňový nábytok vždy dodá vašej kúpeľni originálnu atmosféru.

PREZRIEŤ

Umývadlá na dosku

Slim, mat, pastel – tri slová, ktoré dokonale vystihujú designové trendy v kúpeľniach. Ku klasike, ktorú predstavuje biela lesklá, sa pridáva veľmi moderný matný povrch v jemných pastelových tónoch a tenkostennom prevedení. Séria umývadiel Infinitio predstavuje nové farby, nové elegantné tvary a dekory, nechýba ani klasický lesklý povrch v bielej farbe. Sú vkusné a dokážu rozsvietiť aj doposiaľ nudne pôsobiacu kúpeľňu. Tá sa nezaobíde ani bez moderných armatúr SAT. Predstavujú dokonalú jednoduchosť a čistý dizajn. V modernom matnom prevedení, v niekoľkých farebných prevedeniach vrátane populárnej povrchovej úpravy PVD.

PREZRIEŤ

undefined

Sprchové kúty

Sprchové kúty typu walk-in ponúkajú trendy a jednoduché riešenie nielen do malých kúpeľní, kde získate pocit otvoreného a vzdušnejšieho priestoru. Sprchová zástena s extrémne odolným kaleným sklom 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, ktorá uľahčuje čistenie a minimalizuje usadzovanie vodného kameňa. To všetko v nespočetných rozmerových a modelových kombináciách podľa vašich požiadaviek.

PREZRIEŤ

Vodovodné batérie

Kúpeľňu s výrazným tropickým vzorom najlepšie doplnia jemné subtílne batérie, ktoré na seba nebudú strhávať pozornosť od kvetinových dekorov na stene. Presne tieto požiadavky spĺňajú batérie série Fusion s guľatou páčkou s bielym sklom na vrchu. Séria batérií Fusion poteší navyše aj planétu, pretože vďaka zabudovanému úspornému perlátoru, usporia stovky litrov vody ročne, prietok vody je totiž iba 4,5 l za minútu.

PREZRIEŤ

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant