Štýlové riešenie | Škandinávska kúpeľňa

Rovnováha tak akurát.

Radi kombinujete čistý dizajn s jednoduchosťou, ale s dôrazom na funkčnosť a praktickosť? Potom sa zamilujete do interiérov zariadených v škandinávskom štýle. A nie je sa čomu diviť. Sú nádherné, prakticky zariadené a pôsobia nadčasovo. Dostatok svetlých farieb doslova rozsvietia priestor, prírodné materiály, svetlé drevo, hrejivé prikrývky, vlnené plédy a kožušiny zase pomôžu vo vytvorení hrejivej a útulnej atmosféry.
K tomuto štýlu neodmysliteľne  patrí  fenomén hygge. Bez výčitiek si vedieť dopriať všetko dobré, to je to, o čo tu ide. Aký je tento recept na pohodu? Užívajte si odpočinok, pohodový relax a kulinárske pôžitky.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Naši dizajnéri odporúčajú tie najkrajšie farebné kombinácie:

Dlhé severské zimy si vyžadujú útulný interiér s dostatkom svetla, v ktorom sa budete cítiť teplo, pohodlne a bezpečne. Prírodné materiály, drevo alebo jeho dokonalá imitácia, sú najlepším spôsobom, ako ho vytvoriť. Krémová alebo biela farba opticky presvetlí celý interiér. Pocit tepla spoľahlivo doplnia rôzne kožušinové koberčeky, mäkké prehozy alebo pletené deky. Nezabudnite na sviečky a doplnky v mätovo zelenkavej alebo modrej farbe. Nezabudnite, že základom štýlu Scandi je jednoduchý dizajn, funkčnosť a praktickosť.

Soňa Němečková, Vedúca oddelenia designu

undefined

Prezrite si grafické návrhy kúpeľní, ktoré navrhujeme pre našich zákazníkov

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Fineza White Collection
skandi-999.jpg
Tonalite Aquarel
undefined
Baví  ma, ako tento štýl dokáže veľmi elegantne skĺbiť jednoduchosť s maximálnou praktickosťou, útulnosť a svieži vzhľad.
Žaneta Vitáková
Product Manager
undefined

Vodovodné batérie

Škandi kúpeľňu plnú pastelových farieb nádherne doplnia kontrastné čierne matné batérie, ako je napríklad séria Light od výrobcu Paffoni alebo SAT B-WAY. Vďaka svojmu triezvemu dizajnu nepôsobí batéria v pastelovej kúpeľni nijako rušivo, spolu s ostatnými čiernymi akcentmi dotvára moderný a jedinečný štýl kúpeľne.

PREZRIEŤ

Sanitárna keramika

Ku klasike, ktorú predstavuje biela lesklá, sa pridáva veľmi moderný, matný povrch v tenkostennom prevedení. To všetko v sebe spája nová séria keramiky od značky SAT. Rozšírená o nové farby, nové tvary. Sú svieže, atraktívne, vkusné a dokážu rozsvietiť aj doposiaľ  nudne pôsobiacu kúpeľňu. Celú sériu dopĺňa novinka, závesné WC v modernom matnom prevedení vo farbách biela, čierna, šedá a nechýba ani klasický lesklý povrch v bielej farbe. Séria značky SAT poskytuje komplexné riešenie  pre vybavenie modernej štýlovej kúpeľne.

Ako umývadlo sme si do štýlového riešenia škandi kúpeľne zvolili tenkostenné umývadlo na dosku s jemným vlnkovým vzorom na bokoch série Infinitio, a aké si vyberiete vy? Na výber máte zo 7 farieb, okrúhle aj oválne, nízke aj vyššie, je to len na vás. Navyše s predĺženou zárukou 5 rokov!

PREZRIEŤ

undefined

Kúpeľňový nábytok

Skrinky pod umývadlo Skandinavia majú čelné plochy lakované do bieleho lesku, nohy sú z masívneho buka a vnútro zásuvky je v čiernom prevedení. Horná plocha skrinky je krytá sklenenou doskou.

PREZRIEŤ

Vane

Preferujete relax vo vani plnej teplej vody a voňavej peny? Vyberať môžete hneď z niekoľkých druhov materiálov a typov vaní. Plechové, čiže smaltované a akrylátové vane, patria medzi najpredávanejšie vane, českej výroby. 

PREZRIEŤ
undefined

Vylaďte si v rovnakom štýle aj kuchyňu

Škandinávska kuchyňa

Ak si chcete zariadiť kuchyňu v škandinávskom štýle, na veľkosti samotnej kuchyne až tak nezáleží. Takto šikovne usporiadať kuchyňu môžete nielen tú menšiu s rovnou linkou, ale aj väčšiu, kam sa zmestí  rohová  linka alebo dokonca kuchynský ostrovček. Presne podľa vašich možností a predstáv. Čo ale platí pri tomto štýle, je kombinácia jednoduchosti s praktickosťou a dôrazom na funkčnosť.
A fenomén hygge? Užívajte si domácu pohodu, doprajte si domáce rodinné večere, príjemné posedenia s priateľmi doma pri dobrej káve. Voňavé, po domácky pripravené dobroty by nemali chýbať.

TO CHCEM

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant