Štýlové riešenie | Safari kúpeľňa

Vstúpte do nespútanej prírodnej kúpeľne

Vstúpte do kúpeľne plnej nezabudnuteľných dobrodružstiev! Safari kúpeľňa inšpirovaná krásou divokej africkej prírody vás prenesie do rozľahlej, dych vyrážajúcej krajiny, kde zažijete ohromujúce opojenie zmyslov. Privrite oči, ponorte sa do nekonečného rozjímania a zažite skutočný pocit nespútanosti a slobody.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Peronda FS Raku
undefined
Peronda FS Wild
alebo si vyberte z ďalších obľúbených sérií
undefined
Dom Urbanica
undefined
Provenza Revival
undefined
Ribesalbes Earth
undefined
Sintesi Soft

Kúpeľňový nábytok SAT Evolution

Moderná kúpeľňa si žiada štýlový nábytok podľa najnovších trendov. Presne taký je kúpeľňový nábytok SAT Evolution. Nevšedné prelamované 3D dvierka sú trendy záležitosťou a vy si tak môžete vytvoriť osobitú kúpeľňu bez kompromisov. Moderný dekor orecha pôsobí nadčasovo a skvele funguje s čiernymi aj bielymi kúpeľňovými doplnkami. Vpustite do vašej kúpeľne nadčasovú eleganciu, v ktorej sa vám bude krásne žiť.

nabytek-sat-evolution.jpg
vana-sat-safari-koupelna.jpg

Voľne stojaca čierna vaňa SAT

Vytvorte si extravagantný interiér, v ktorom sa oddáte všetkým vašim snom a túžbam. Voľne stojaca vaňa SAT v čierno bielej kombinácii sa stane dominantou vašej kúpeľne. Odpútajte sa od dlhodobo zažitých zvyklostí a oddajte sa nevšedným farebným kombináciám. Obklopte sa všetkým, čo vo vás prebúdza túžbu po slobode a zažite skutočný pocit nespútanosti vo vašej kúpeľni.

Obklady a dlažby FS Wild a FS Rakovi

Divokosť africkej prírody najlepšie vyjadrí designy prírodných materiálov v plnej palete zemitých farieb doplnené o extravagantné zelené odtiene. Jedinečnú prírodnú krásu časom opotrebovanej drevené podlahy vytvoríte s dlažbou FS Wild. Táto keramická dlažba v dizajne dreva so starým, opotrebovaným vzhľadom je ideálnou voľbou na vytvorenie nevšedných a hrejivých interiérov. Zemité farby krásne fungujú so všetkými odtieňmi zelenej. Skombinujte obklad FS Raku v odtieni sage s krémovou a hnedou farbou a vznikne tak dramatický a pritom útulný interiér plný prírodných tónov.

obklady-safari-koupelna.jpg

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant