Štýlové riešenie | Prírodná kúpeľňa

O kúsok bližšie k prírode.

Popularita prírodného štýlu nie je náhodná. Je úzko spätý so zdravím, kladie dôraz na dodržiavanie princípov ekologického spôsobu života. Avšak nie každý má možnosť bývať v srdci prírody. Pokiaľ vám v živote chýba, je interiér zariadený v prírodnom štýle pre vás to pravé. Inšpirácia je všade okolo nás, stačí sa rozhliadnuť.

Svoj kúsok prírody, kde sa vám bude príjemne relaxovať a odpočívať, si môžete vytvoriť aj uprostred mestského ruchu.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Naši dizajnéri odporúčajú tie najkrajšie farebné kombinácie:

Kúzlo interiéru zariadeného v prírodnom štýle, spočíva v dosiahnutí čo najprirodzenejšieho vzhľadu. Voľte nekomplikovaný vzhľad: siahnite po prírodných materiáloch alebo ich vydarených imitáciách, tlmenej palete farieb. Nemajte obavu, že bude váš interiér príliš usadlý. Neutrálne, tlmené aj zemité tóny ožijú využitím najrôznejších štruktúr a povrchov alebo ich nevšedných kombinácií. Nezabudnite na živé rastliny a dostatok zelene. Výborne sa hodia aj okruhliaky z prírodných kamienkov alebo kamienkové predložky.

Soňa Němečková, Vedúca oddelenia designu

undefined

Prezrite si grafické návrhy kúpeľní, ktoré navrhujeme pre našich zákazníkov

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Del Conca Lavaredo
undefined
Vitra Oakland
undefined
Pokiaľ vám chýba dotyk prírody a relax uprostred ruchu mesta, vneste kúsok prírody a zelene do vášho interiéru. Inšpirujte sa prírodou a všetkým, čo nám prináša. Zariaďte si bývanie v prírodnom štýle.
Jiří Lepič
Product Manager
06-1-.png

Sprchové kúty a zásteny Walk-In

Sprchové kúty typu walk-in ponúkajú trendy a jednoduché riešenie nielen do malých kúpeľní, kde získate pocit otvoreného a vzdušnejšieho priestoru. Sprchová zástena s extrémne odolným kaleným sklom 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, ktorá uľahčuje čistenie a minimalizuje usadzovanie vodného kameňa. To všetko v nespočetných rozmerových a modelových kombináciách podľa vašich požiadaviek.

PREZRIEŤ

Sanitárna keramika INFINITIO

Slim, mat, pastel – tri slová, ktoré dokonale vystihujú designové trendy v kúpeľniach. Ku klasike, ktorú predstavuje biela lesklá, sa pridáva veľmi moderný matný povrch v jemných pastelových tónoch a tenkostennom prevedení. Séria umývadiel Infinitio predstavuje nové farby, nové tvary. Sú svieže, vkusné a dokážu rozsvietiť aj doposiaľ nudne pôsobiacu kúpeľňu. Tá sa nezaobíde ani bez moderných armatúr SAT. Predstavujú dokonalú jednoduchosť a čistý dizajn. V modernom matnom prevedení, v niekoľkých farebných prevedeniach vrátane populárnej povrchovej úpravy PVD.

PREZRIEŤ

kamenna-koupelna.jpg
undefined

Nábytek Naturel Wood

O kousek blíže k přírodě, ale doslova ! I my jsme se zde nechali inspirovat a čím jiným, než právě přírodou samotnou. Spojili jsme moderní ladné křivky posledního designu volně stojících umyvadel spolu s masivní dubovou deskou. Opravdu doslova o kousek blíže k přírodě. Spojení moderních materiálů a masivního dřeva "at its finest". Stylové řešení přírodní koupelny, které nikdy neomrzí a nikdy nevyjde z trendu.

Prohlédněte si sérii Wood od značky Naturel, koupelnu v přírodním stylu můžete dotáhnout k dokonalosti stejně tak právě i masivní poličkou, nebo třeba jen zrcadlem taktéž v masivním dubovém rámu.

PROHLÉDNOUT

undefined

Vylaďte si v rovnakom štýle aj kuchyňu

Prírodná kuchyňa

Príťažlivá jednoduchosť. Voľte nekomplikovaný vzhľad, nábytok jednoduchých tvarov, ničím nerušené línie. Farebnú neutrálnosť rozbijete využitím najrôznejších štruktúr povrchov, použiť môžete kameň aj bridlicu. Dekorujte štýlovými doplnkami, využite čerstvé bylinky a kvety. Spestrenie a závan exotiky dodáte dekoráciou z bambusov či ratanu.

TO CHCEM

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant