Štýlové riešenie | Moderná Art Deco kúpeľňa

Experimentujte, rúcajte zažité konvencie. Do kúpeľní prichádzajú farby

Kúpeľne v modernom Art Deco štýle prinášajú túžbu rúcať zaužívané konvencie a experimentovať. Kvalitné povrchy nábytku, obkladov a sanity rozmaznávajú na dotyk a oko poteší kúpeľňový interiér v tlmených odtieňoch akvarelových farieb. Jemných a teda veľmi elegantných.

Použitie tlmených odtieňov akvarelových farieb nielen v kúpeľni, ale aj v celom interiéri, je skvelou voľbou najmä pre tých, ktorí hľadajú niečo ojedinelé a precízne zároveň.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Naši dizajnéri odporúčajú tie najkrajšie farebné kombinácie:

Krémové farby dodávajú interiéru vzdušnosť a výborne si rozumejú s výrazným zlatým alebo čiernym kovom, ktorého účinok príjemne zjemnia. Akvarelové odtiene farieb sú ideálne pre všetkých, ktorých nudí neutrálna biela, šedá a hnedá, majú radi farby, ale boja sa, že ich časom omrzia. Ak dávate prednosť modernému štýlu art deco skôr v mužnejšom prevedení, zvoľte symetriu, jednoduché geometrické tvary a farby ladené do šedomodrej alebo farby petrol.

Soňa Němečková, Vedúca oddelenia designu

undefined

Prezrite si grafické návrhy kúpeľní, ktoré navrhujeme pre našich zákazníkov

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Del Conca Frammenti
undefined
Ergon Medley
undefined
Kale Marmoles Brillo
undefined
Mäkké púdrové tóny a ich originálna kombinácia s terrazzom, premenia obvyklé miesto očisty na budoár poskytujúci pôžitky pre telo aj dušu.
Blanka Smrčinová
Marketing Specialist
undefined
Krémové farby dodávajú interiéru vzdušnosť a výborne si rozumejú s výrazným zlatým alebo čiernym kovom, ktorého účinok príjemne zjemnia.
Filip Viták
Product Manager
0E3A4103-ART-A1-sized-HU1.jpg

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok už dávno nie je len odkladacia plocha na všetko potrebné, mnohokrát preberá funkciu hlavného dizajnového prvku celej kúpeľne. A nie je sa čomu diviť. Moderné, čisté línie, saténovo hebké povrchy, jemné pastelové farby. Či už sa rozhodnete pre elegantnú skrinku s jednou či viacerými zásuvkami, na tenkých kovových nožičkách, zakaždým takému nábytku pristane umývadlo na dosku. Štýlový kúpeľňový nábytok vždy dodá vašej kúpeľni originálnu atmosféru.

PREZRIEŤ

Vodovodné batérie

Kúpeľňu v odtieňoch jemných akvarelových farieb nádherne rozsvietia kontrastné čierne matné batérie, ako sú napríklad séria Light od výrobcu Paffoni alebo SAT B-WAY. Vďaka svojmu triezvemu dizajnu, nepôsobí batéria v pastelovej kúpeľni nijako rušivo, spolu s ostatnými čiernymi akcentmi dotvára moderný a jedinečný štýl kúpeľne.

PREZRIEŤ

undefined

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant