Štýlové riešenie | Malá kúpeľňa

Malý, ale útulný ra

Umiestniť do malého priestoru kúpeľne všetko potrebné vybavenie je výzva! Vieme sa s ňou vysporiadať. Máme na to potrebné vychytávky. Každý voľný centimeter sa počíta. Miesto sme našli na všetko potrebné.
Malý, útulný a plne funkčný kúpeľňový raj zariadite vďaka našim vychytávkam pokojne aj na iba 3–5 m².

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU
undefined
Do malej kúpeľne zvoľte svetlú farbu obkladov, v prírodných tónoch. Opticky zväčšíte a otvoríte priestor. Prírodné tóny farieb pôsobia upokojujúcim dojmom a dobre ich vnímame.
Jan Voldán
vedúci marketingového oddelenia

Série použité v tomto štýlovom riešení

undefined
Rako Castone
undefined
Rako Plywood
Alebo si vyberte z ďalších obľúbených sérií
undefined
Peronda Manhattan 4D
undefined
Argenta Kenzo
undefined
Kale Soul
undefined
Peronda Cotton

Vaňa a sprcha v jednom – kúzlo sprchovej zásteny

Chcete si aj v malej kúpeľni užívať relaxačný kúpeľ aj rýchlu osviežujúcu sprchu? V tom prípade pre vás máme múdre riešenie, ktoré vám zaistí sprchu vo vani a skvele sa tak popasujete s malým priestorom v kúpeľni. Zvoľte vaňovú zástenu, vďaka ktorej si budete môcť užívať sprchovanie vo vani naplno, nenačakáte okolo a navyše si vychutnáte príjemné teplo počas sprchovania. Zabudnite na zastarané vaňové závesy, ktoré vyzerajú nevzhľadne a nie sú úplne praktické. Vaňové zásteny SAT sú naopak moderným riešením pre každú kúpeľňu, vyzerajú štýlovo av ponuke nájdete nielen chrómové, ale aj čierne prevedenie, ktoré pristane každej modernej kúpeľni.

MALA-KOUPELNA-VANOVE-ZASETENY.jpg
NABYTEK-STYLA-.jpg

Využite modulárny nábytok Naturel Stilla

Nájsť dostatok úložného priestoru v malej kúpeľni môže byť niekedy oriešok. Nie však s modulárnym nábytkom Narurel Stilla. S tou sa s vami rozprestiera nepreberné množstvo možností a kombinácií. Nájdete si tak ideálne riešenie aj pre vašu malú kúpeľňu. K praktickým bielym kúpeľňovým skrinkám si môžete vybrať z 3 farieb úchytiek, krycích dosiek, ale aj designových úložných boxov, ktoré môžete zavesiť kamkoľvek v kúpeľni. Umývadlovú skrinku doplňte aj o zabudovaný kôš na bielizeň, vďaka ktorému ušetríte veľa miesta. Vyberajte aj z praktických doplnkových skriniek a zrkadlových galeriek. Do malej kúpeľne sa najviac hodia úzke skrinky so šírkou iba 20 cm. Tie sa zmestí aj do naozaj malej kúpeľničky a zaistia vám dostatok úložného priestoru na všetky kúpeľňové nevyhnutnosti.

Zalamovacie sprchové kúty pre pohodlné sprchovanie

Aj v malej kúpeľni si môžete dopriať osviežujúcu sprchu naplno. Aj v prípade sprchovacieho kúta ale vyberajte inteligentné riešenie pre malý priestor. Skvelou voľbou pre malú kúpeľňu sú sprchové kúty SAT so zalamovacím systémom otvárania. Sprchové dvere sa zložia až k stene a vám tak behom chvíľky vznikne v kúpeľni priestor, ktorý opticky zväčší kúpeľňu a celý priestor tak bude vyzerať sviežo a vzdušne. Pre každú kúpeľničku máme riešenie plné vychytávok, preto ani skladací sprchovací kút v malom priestore jednoducho nesmie chýbať.

zalamovaci-sprchove-kouty (2).jpg

Riešenie malej kúpeľne nemusí byť veľký problém! Pripravili sme pre vás rady a tipy ako zariadiť veľkú kúpeľňu na malom priestore.

Pokiaľ plánujete malú kúpeľňu, určite sa pozrite na päťminútové video, ktorým vás prevedie pani Soňa Němečková, vedúca oddelenia dizajnu. Poradí vám napríklad akú zvoliť kombináciu dlažby a obkladov, ako vyriešiť problém so svetlom, alebo ako voliť sprchovací kút do malej kúpeľne.

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant