Štýlové riešenie | Light pastel kúpeľňa

Odlesk morskej hladiny.

Spomaľte tempo, zvoľnite, osviežte sa. Nechajte sa v myšlienkach unášať na morských vlnách, vnímajte odlesky morskej hladiny, predstavte si pod chodidlami horúci piesok pláží  vzdialenej exotiky, všade okolo lastúry a mušle… Obklopte sa pastelovými tónmi pripomínajúcimi tyrkysové more a piesočnaté pláže. Kombináciou ozdobných prvkov jemných farebných  tónov s ich metalickými odleskami vytvoríte elegantnú oázu pre dokonalú relaxáciu, s nádychom prímorskej atmosféry.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU
kol-LIGHTPASTEL-bez-pozad-.jpg

Vyjadrite svoj osobitý štýl.

Kombinujte ľahké tóny štýlu Light pastel

Pastelové tóny farieb sa vracajú späť do kúpeľní, sú jedným z  tohtoročných trendov. Tie, ktoré pripomínajú morskú hladinu a piesočnaté pláže sú tými pravými. Kúpeľni v Light pastel dizajne,pristanú tyrkysové  farby, tlmené  tóny svetokrémovej,pripomínajúce  morskú  penu. Nezabudnite na jemné metalické odtiene, ktoré svojimi odleskami ako by si požičali farbu od zapadajúceho slnka.

Soňa Němečková, Vedúca oddelenia designu

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Fineza Cement
undefined
Dom Comfort G
L-sov-.png
Mušle aj kamienky, čo ste si priviezli z vašich ciest, do kúpeľne patria. K tomu farby pripomínajúce morskú hladinu aj piesočnaté pláže a každé ráno vám bude odmenou sviežosť a príjemná nálada, podporujúca pocit hrejivej pohody.
Jitka Lísová
Špecialistka designu
undefined

Trendy kúpeľňový nábytok

Správne zvolený kúpeľňový nábytok hrá v štýlovom riešení Light pastel veľkú rolu, dopĺňa totiž jemnosť celej kúpeľne a utvára u vás doma harmóniu. Prírodné farby dekoru duba s trendmi 3D efektom lamiel pôsobia jemne. Každý dotyk tohto jedinečného nábytku vás uzemní a upokojí. Kúpeľňový nábytok Naturel Savona je na navodenie stredomorskej atmosféry ako stvorený. V kombinácii s pastelovými farbami tvorí nezameniteľné a útulné prostredie, v ktorom sa budete cítiť jednoducho skvele. 

PREZRIEŤ

Jedinečné batérie vo farbe rose gold

Držte sa pastelových tónov aj v prípade voľby batérií. Umývadlové batérie Espirit od Ravaku vyčnievajú nielen kvalitou, ale aj jedinečným dizajnovým prevedením. Subtílna ovládacia páčka zaistí komfort pri umývaní rúk a pôsobí pritom tak jemne, rovnako ako zvyšok kúpeľne. Vkusne tak doplní každú kúpeľňu a vdýchni ju kus elegancie, ktorá je im vlastná. Nedržte sa pri zemi a siahnite po skutočne dizajnovej batérii, ktorá zaujme na prvý pohľad.

PREZRIEŤ

LIGHT-PASTEL-04-upr.jpg
LIGHT-PASTEL-05.jpg

Voľne stojaca vaňa SAT pre skutočný relax

Pokiaľ preferujete relax vo vani plnej teplej vody a voňavej peny, tak voľne stojaca vaňa vo vašej kúpeľni rozhodne nesmie chýbať. Voľne stojace vane SAT sa postará nielen o skutočný relaxačný zážitok z kúpeľa, ale na prvý pohľad premení vašu kúpeľňu na dizajnovú záležitosť. Okamžite sa tak ocitnete v stredomorskej vile, kde môžete snívať a odpočívať celé dni. Nič vás z vášho snívania nevyruší ani vo vašej vlastnej kúpeľni.
Voľte vane z akrylátu alebo liateho mramoru. Široká ponuka voľne stojacich vaní ponúka aj nepreberné množstvo tvarov a designov. Hodí sa tak do každej štýlovej kúpeľne. Chcete mať pri kúpeli perfektný výhľad z kúpeľne? Umiestnite vaňu do rohu presne tam, kde vám najviac vyhovuje.

PREZRIEŤ

Vodovodné batérie Dark
Swiss Aqua Technologies

Umývadlová batéria bez výpuste DARK SwissAqua Technologies, zhotovená v modernom farebnom prevedení Gun Metal a vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou povrchu. Všetko so zárukou 5 rokov!

PREZRIEŤ
SATBRE031RREXVP-007light-pastel4.jpg

WC SAT

Moderné WC SAT predstavujú dokonalú jednoduchosť a čistý design. WC sú navrhnuté tak, aby spĺňali  prísne požiadavky našich návrhárov na design, ale zároveň aj technické parametre na jednoduchú údržbu, jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Ideálne  pasujúce tenké dosky sú súčasťou balenia.

PREZRIEŤ

Štýlová kúpeľňa i kuchyňa bez starostí

  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt
Dohodnúť schôdzku
SIKO projektový konzultant
Mohlo by vás zaujímať
pred-nakupem-koupelny.jpg
Pred nákupom kúpeľne
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové koupelny?
undefined
Štýlové riešenia kúpeľní
Inšpirujte sa u našich dizajnérov a kúpte si kúpeľňu bez starostí.
undefined
3D plánovač kúpeľne
Plánujete novú kúpeľňu? S naším 3D plánovačom kúpeľní môžete ľahko a rýchlo vizualizovať svoje kúpeľňové nápady a premeniť ich na realitu.
undefined
2D plánovač kúpeľní
Hrajte sa a navrhujte usporiadanie kúpeľne podľa vašich predstáv.
undefined
Nešváry v kúpeľniach
Všetci opakujeme chyby, ktoré skôr či neskôr začneme ľutovať.
undefined
Katalóg kúpeľne
Prelistujte katalóg kúpeľní a načerpajte inšpiráciu.