Štýlové riešenie | Domáca wellness kúpeľňa

Wellness kúpeľňa

Dokážete si poriadne vychutnať odpočinok? Na chvíľu vypnúť, uvoľniť sa, načerpať novú energiu? Za týmto všetkým nemusíte cestovať nikam ďaleko, dokonalý relax si môžete dopriať aj doma premenou vašej kúpeľne na súkromné ​​domáce wellness. Dokonalý komfort a regeneráciu si môžete dopriať dlhou sprchou pripomínajúcou jemný dážď, rôzna intenzita a teplota vody sa postará o odplavenie stresu a uvoľnenie mysle. Príjemnú masáž a maximálny odpočinok si vychutnáte v hydromasážnej vani, kde zabudnete na všetky starosti a vaše stuhnuté a natiahnuté svaly dostanú starostlivosť, ktorú si zaslúži. Prepadnite kúzlu domáceho spa a nechajte sa unášať na vlne harmónie.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

roveri-dlazba-lp.jpg
Cir I Roveri
undefined
Kamenné mozaiky
undefined

Domáci wellness premení vašu relaxáciu na malý rituál, kterého sa už nebudete chcieť  vzdať.

Lenka Lehečková
Marketing Project Manager
undefined

Sprchové kúty a zásteny Walk-In SAT

Sprchové kúty typu walk-in ponúkajú trendy a jednoduché riešenie nielen do malých kúpeľní, kde získate pocit otvoreného a vzdušnejšieho priestoru. Sprchová zástena s extrémne odolným kaleným sklom 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, ktorá uľahčuje čistenie a minimalizuje usadzovanie vodného kameňa. To všetko s predĺženou zárukou 5 rokov!

Do kúpeľne v štýlovom riešení Wellness odporúčame vyberať sprchovací kút, prípadne Walk-In výhradne s profilmi vo farebnom prevedení chróm, rovnako tak volíme aj vodovodné batérie a iné kúpeľňové príslušenstvo, ako napríklad držiaky a háčiky.

POZRIEŤ
 

Hydromasážne vane SAT pre dokonalý relax

S hydromasážnou vaňou SAT sa stane každý kúpeľ únikom od starostnej všedných dní. Spoločne s najnovšou technológiou, výkonnými tryskami a moderným dizajnom prinášame elegantné a funkčné masážne vane, s ktorými si ľahko vytvoríte vaše súkromné ​​domáce SPA. Nejde len o pohodlie, ale aj o štýl. Odmeňte sa po náročnom dni relaxáciou vo vani. Okrem okamžitého odpočinku poskytujú naše hydromasážne vane aj terapeutické benefity pre vaše telo. Pustite si farebné podsvietenie vody, ktoré pôsobí priaznivo pre vašu psychiku. Investujte do svojho zdravia a každodennej pohody. 

POZRIEŤ

undefined
undefined

Maximálny zážitok zo sprchovania s Hansa Emotion

Hansa Emotion je viac než len obyčajný sprchovací systém. So svojou inovatívnou technológiou a luxusným dizajnom prináša revolúciu do sveta sprchovania. Tento nevšedný sprchový zážitok osvieži nielen vaše telo, ale aj dušu. Sprchový systém Hansa Emotion je vybavený jedinečným tlačidlom Wellfit, vďaka ktorému si jediným stlačením užijete hlbokú regeneráciu svalov, jemnú relaxáciu alebo osviežujúce nabudenie do nového dňa. Zvoľte si jeden z troch predvolených programov, kde sa strieda rytmus fáz teplej a studenej vody dôkladne pripravených pre maximálny zážitok zo sprchovania. So sprchovacím systémom Hansa Emotion sa sprchovanie stáva rituálom, ktorý obohatí každý váš deň a dodá vášmu telu i mysli potrebnú energiu a uvoľnenie.

POZRIEŤ

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant