Štýlové riešenie | Chalupárska kúpeľňa

Hlavne prakticky a komfortne

Záľuba v prírode a obľuba druhého, letného bývania na chatách či chalupách sa stala inšpiráciou pre kúpeľňu zariadenú v chalupárskom štýle. Istá forma nedokonalosti v podobe nahrubo opracovaných dosiek pribitých klincami do podlahy či na steny k tomuto štýlu jednoducho patrí.

Typická kombinácia rustikálnych prvkov, osvedčených tradičných materiálov s modernými, vytvára komfortné a zároveň prakticky zariadené bývanie, s príjemným nádychom nostalgie.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Oset Nail Wood
undefined
Tonalite Satin
alebo si vyberte z ďalších obľúbených sérií
undefined
Del Conca Sorrentina
undefined
Peronda FS Star
undefined
Cir Cotto del Campiano
undefined
Fineza Bricola
undefined
Štýlovo zariadená kúpeľňa na chalupe už dávno nie je prejavom rozmaznanosti. Vyznávači letnej prázdninovej pohody, nenechajte sa obmedzovať túžbou po dokonalosti.
Václav Nosek
Product Manager

Vodovodné batérie Cruz

Paffoni

Pre štýlové riešenie chalupárskej kúpeľne naši dizajnéri zvolili vodovodné batérie od značky Paffoni a to konkrétne zo série Cruz vo farbe chróm, ktoré svojim prevedením dokonale doplnia elegantný a ladný štýl celej kúpeľne.

Batérie Cruz  predstavujú modernú sériu kohútikových vodovodných batérií s krížovou rukoväťou. Kohútiky v tvare krížikov sú veľmi obľúbené a pohodlne sa ovládajú. Vďaka keramickej kartuši totiž stačí iba ¼ otáčky na otvorenie a uzavretie vody.

PREZRIEŤ

chalupa-top-chalupa-1.jpg
SATBRE031RREXVP-007light-pastel4.jpg

Sanitárna keramika

Dizajnové produkty sanitárnej keramiky zapadajúce do štýlového riešenia Chalupárska kúpeľňa ,volíme najčastejšie v bielej farbe práve kvôli kontrastu s prírodnými tónmi tejto prírodne orientovanej  kúpeľne. Naši dizajnéri tu volia keramiku jemne oblých tvarov, ktorá spĺňa všetky nároky na kvalitu, dizajn a praktickosť vo vašej kúpeľni! 

PREZRIEŤ

Kúpeľňová skrinka Solid
Naturel

Skrinka do kúpeľne Solid v sebe kombinuje  teplo masívneho dreva a jednoduchosť a čistotu tvaru. Skrinka je dodávaná v zmontovanom stave, pripravená na okamžitú inštaláciu.

PREZRIEŤ

Zrkadlá do kúpeľne
Naturel

Kruhové zrkadlá Naturel zavesené na povraze, alebo koženom opasku sú ten pravý doplnok pre chalupárske a country kúpeľne, budú výborne vyzerať aj inde v interiéroch zariadených v tomto štýlovom riešení. 

PREZRIEŤ

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant