Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Služby a realizácie

Kúpeľňa je miestom relaxácie a odpočinku, ale cesta k jej realizácii nekončí jedným nákupom. Aby sme vám cestu k novej kúpeľni maximálne uľahčili, poskytujeme zákazníkmi stále obľúbenejšie službu "kúpeľňa na kľúč" - novú kúpeľňu navrhneme, zrealizujeme až po upratovanie a odovzdáme vám v bezchybnom stave. Počas realizácie sa o všetko postaráme.

Projektový konzultant

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kúpeľňa i kuchyňa bez starostí

  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt


Chcem vedieť viac 

Grafické návrhy koupelen

Grafické návrhy kúpeľne a WC

Žiadna predstava či sen o novej kúpeľni sa nezaobíde bez prekreslenia,  ako sa hovorí, „na papier“. Spracujeme grafické návrhy kúpeľní – panoramatické 360°, 2D, alebo iba návrh samostatných WC miestností presne podľa vašich predstáv. Jednotlivé grafické návrhy kúpeľne sa môžu odlišovať skladbou obkladu, sériou obkladu, zariaďovacími predmetmi a ich rozmiestnením. Návrhy sú spracované na určitý pôdorys kúpeľne, v žiadnom prípade do rôznych kúpeľní.
 

Viac o vizualizácií kúpeľne

Grafický návrh kuchyně SIKO

Grafické návrhy kuchyne

Toľko možností ako by mohla vyzerať nová kuchyňa - farby, povrchy, vysoký lesk alebo mat, skrátka aby bol z kuchyne dokonale funkčný priestor - pripravíme grafický návrh a odporučíme vám riešenie novej kuchyne presne podľa vašich predstáv.
 

Viac o vizualizácii kuchyne

SIKO koupelna na klíč

Kúpeľňa na kľúč

Renovácia kúpeľne je u nás hračkou. Pokiaľ ju práve plánujete, poradíme vám s výberom vhodných materiálov do kúpeľne a vytvoríme 3D grafický návrh alebo 360° panorámu. Ak sa však chcete vyhnúť všetkým problémom, ktoré renovácia kúpeľne prináša, zariadime pre vás kúpeľňu na kľuč. Po skončení rekonštrukcie vojdete do kúpeľne, ktorá už bude kompletne bez chýb a nedorobkov, a tiež vám predvedieme funkčnosť celého vybavenia.
 

Viac o kúpeľni na mieru

SIKO kuchyně na klíč

Kuchyne na kľúč

Kuchynské riešenie šité na mieru vašim potrebám vytvoríme spolu s vami. Uprednostňujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Aby sme pripravili kuchynské riešenie šité na mieru práve vašim potrebám a prianiam, dohodnite si stretnutie priamo s naším odborným predajcom.
 

Viac o kuchyni na mieru

Zaměření a montáž dveří SIKO

Zameranie a montáž dverí

Profesionálne školenie pracovníci prídu po dohovore k vám domov a dvere zameria. Kvalifikovaný a preškolený personál, v prípade potreby namontuje a upraví dvere na priamo mieste, tak aby ste boli nadmieru spokojní.

Viac o montáži dverí