Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Slovo HR riaditeľky

Lucie BergerováMilý čitateľ, milá čitateľka a budúci kolega, budúca kolegyňa,

som rada, že ste sa zastavili na našich stránkach. Sme si vedomí skutočnosti, že hľadanie práce nie je jednoduchý proces. Verte ale, že aj my sme pred časom boli v rovnakej situácii ako vy a veľmi pravdepodobne prežívali rovnaké pocity a preto vás môžeme uistiť, že u nás nemusíte mať žiadne obavy. 

V kariérnej časti nájdete tipy, ako sa čo najlepšie pripraviť na stretnutie s nami vo výberovom konaní a približujeme vám našu firemnú kultúru, aby ste si mali možnosť urobiť obrázok o tom, kto sme a čo nás odlišuje od iných firiem. Uvedomujeme si, že proces výberu je obojstranný – t. j. vyberáte si nás rovnako, ako my sa v priebehu výberových konaní snažíme spoznať čo najlepšie vás, aby sme našli najvhodnejších parťákov pre náš tím. Aby mohol byť náš pracovný vzťah dlhodobý, verím, že je kľúčové, aby sme boli na oboch stranách pri našich osobných stretnutiach úprimní. Nebojte sa opýtať sa nás na všetko, čo vás zaujíma.

Ak ste pracovne na životnej križovatke a uvažujete, čo ďalej, alebo hľadáte nové pracovné výzvy, budeme radi, ak sa zastavíte v niektorej z našich pobočiek, aby ste sa s nami zoznámili, urobili si predstavu o našom sortimente a ak vás zaujmeme, dajte nám o sebe vedieť na personalistika@siko.eu. V prípade, že v danej chvíli vám nebudeme schopní žiadnu konkrétnu prácu ponúknuť, radi sa vám ozveme v momente, keď sa pre vás vhodná a zaujímavá príležitosť práce objaví.

Budem sa tešiť na stretnutie s vami, buď ja osobne alebo moje kolegyne a kolegovia v pobočkách. Osobne vám prajem, aby pre vás hľadanie práce bola zaujímavá skúsenosť. 

Veľa šťastia!

Lucie Bergerová

Sdílejte na