Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Čo od práce očakávam

Je to jedna z najzákladnejších a zároveň najdôležitejších otázok, s ktorou sa stretnete počas pohovoru. Odporúčame preto venovať zvýšenú pozornosť príprave odpovede na ňu a dôkladne si rozmyslieť, ako sa chcete prezentovať. Nad touto otázkou je vhodné zamyslieť sa najlepšie hneď v dvoch rovinách.
  • Prečo sa hlásite do spoločnosti SIKO
  • Prečo sa hlásite na konkrétnu pozíciu v rámci daného oddelenia

Prečo sa hlásite do spoločnosti SIKO

Naša spoločnosť cieli na kandidátov, ktorí si zakladajú na dlhodobej a kvalitnej spolupráci, založenej na obojstrannej otvorenej komunikácii a zodpovednom konaní. Odporúčame vám vyhradiť si čas a dôkladne preštudovať aspoň niektoré z mnohých článkov publikovaných nielen na našich webových stránkach, ale aj na internete. Rovnako tak všetkým uchádzačom pomôže pochopiť cestu našej spoločnosti a kam sa uberáme, ak si prečítajú jej históriu a príbeh našej zakladateľky. Ak ste sa v našom príbehu našli, určite vám to zodpovie otázku, z akého dôvodu sa k nám hlásite.

Prečo sa hlásite na konkrétnu pozíciu v rámci daného oddelenia

Rozumieme zložitosti tohto druhého bodu. Áno, nemáte zatiaľ potrebné informácie, nepoznáte hierarchiu a zloženie našej spoločnosti. Avšak ani to vám nezabráni, aby ste na pohovor mohli prísť s rozmyslom, kam sa vaše ďalšie kroky majú uberať.

Neexistujú tu žiadne zlé odpovede. Niektorí preferujú dlhodobý úväzok na jednej pozícii, v ktorej nadobudnú maximálnu odbornosť, iní by zase radi svoje skúsenosti premietli do budúceho kariérneho postupu smerom k vedeniu procesov alebo ľudí. Sme preto vždy radi, keď kandidáti majú aspoň rámcovú predstavu, čo, za ako dlho a akým spôsobom chcú dosiahnuť.

Na nás je potom počas pohovoru s vami prejsť zvyšok a najmä nastaviť reálne očakávania a predstaviť možnosti, ktoré sme schopní do budúcnosti ponúknuť. Poďme sa o tom rozprávať!

Sdílejte na