Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Villeroy Boch

Firma Villeroy & Boch vznikla už v roku 1748 v srdci Európy v Luxembursku a za dobu svojho pôsobenia sa stala svetovo preslávenou značkou. Už od počiatkov buduje svoju jedinečnú kultúru - Villeroy & Boch je preslávený svojou tradíciou, autenticitou a kvalitou. Ide o veľmi štýlové výrobky s nevšedným dizajnom. Výroba zahŕňa rozsiahly sortiment - umývadlá, WC, sprchové kúty, vane, armatúry i kúpeľňový nábytok, ale aj dlažby a obklady, ktoré sú vhodné do kúpeľní, kuchýň aj pre terasy.

Meno Villeroy & Boch predstavuje prísľub. Prísľub výrobkov, pri ktorých na prvý pohľad spoznáte ich vynikajúcu kvalitu. To preto, že aj v najmenšom detaile spĺňajú najvyššie nároky na materiál a estetiku. Formovaná hlboko zakorenenou kultúrou inovácií pretvára spoločnosť Villeroy & Boch mnohé vízie na skutočnosť. Viac ako 265 rokov histórie podniku totiž predstavuje skúsenosti a zručnosti, ktorým sa máločo vyrovná.

Prejavujú sa vo výbere ušľachtilých materiálov aj v poslednom skúmavom pohľade našich odborníkov. V nárazuvzdorných keramických materiáloch, odolných proti poškriabaniu, ktoré sa vyznačujú trvanlivosťou, jednoduchosťou údržby a vynikajúcimi hygienickými vlastnosťami. V nábytku, ktorý vyniká mimoriadnou kvalitou štruktúry a farebnosti povrchov aj precíznosťou prevedenia hrán a rohov. A v materiálových inováciách, ako sú TitanCeram alebo Quaryl®, ktoré otvárajú úplne nové možnosti ohľadom tvarovania sanitárnych výrobkov. V spojení s najmodernejšími výrobnými metódami vznikajú výrobky Villeroy Boch, ktoré vás budú tešiť od prvého dňa a každý deň znova.

Sdílejte na