Staňte se fanouškem
 • Slovenčina

Grafické návrhy kúpeľne zadarmo

 • Nie ste rozhodnutí, ktorý druh obkladu sa najlepšie hodí do vašej kúpelne?
 • Neviete, ci vám vedla plánovanej vane vojde ešte automatická prácka?
 • Obávate sa, že vami vybraná skladba obkladu bude vyzerat príliš tmavo alebo studeno?
 • Chcete sa uistit, že volba obkladu a jeho skladba je presne to, co si želáte?

Návrh zdarma

Varianty spracovania vizualizácií a nové ceny

 Varianta 1)  Počet návrhov kúpeľní
2) Počet úprav obkladov
3) Počet pohľadov
4) Pulty, niky a iné úpravy
 Cena variantu
 BASIC  1 NE    78   40 €
 PROFI  2 ANO  110   80 €
 EXPRES1  1 NE    98   ​70 €
 EXPRES2  1 ANO  106   76 €
 WC  1 NE  16 €

EXPRES 1, EXPRES 2 - náhľady do druhého dňa, bližšie informácie získate u našich odborných predajcov

 Príplatky
5) Návrh obkladu podľa grafika
6)  Ďalší návrh kúpeľne
7) Ďalšia úprava obkladu
8) Vizualizácie Panoráma 360°
Cena  9 € 15 €  11 €  16 € 

1) Počet návrhov (vizualizácií) kúpeľne
Jednotlivé návrhy kúpeľne sa môžu líšiť skladbou obkladu, sériou obkladu, zariaďovacími predmetmi a ich rozmiestnením. Návrhy sú spracované na určitý pôdorys kúpeľne.

2) Úprava obkladov
Možnosť prevedenia dodatočných úprav vybranej série obkladu, po vytvorení návrhov (zmena skladby obkladu, zmena farebného prevedenia v rámci vybranej série atď.) Do úprav obkladu nie je možné zahrnúť zmenu pôdorysu, výmenu zariaďovacích predmetov a zmenu ich umiestnenia, ani zámenu série obkladov. 

3) Počet pohľadov
Rôzne pohľady do navrhnutých kúpeľní. Jeden pohľad z hora ostatné z rohu miestnosti.

4) Pulty, niky a iné úpravy
Možnosť vytvorenia pultu (napr. pre zápustné umývadlo), murovaných ník, schodov a iných úprav (bežné inštalačné úpravy sú možné vo všetkých variantách spracovania vizualizácií).

5) Návrh obkladu podľa grafika
V tomto prípade nemusí zákazník uviesť presnú skladbu obkladu. Je potom na rozhodnutí grafika, ako nakombinuje skladbu obkladu, prípadne umiestni zákazníkom vybrané dekory a listely. Návrh obkladu podľa grafika, nemôže byť uvedený ako dôvod prípadnej reklamácie.

6) Další návrh kúpeľne
Ak si chcete vyberať z viacerých návrhov kúpeľne, než zahrňuje vami objednaná varianta vizualizácie (napr. pri variante PROFI sú 2 rôzne návrhy kúpeľne), máte možnosť si tento ďalší návrh objednať. 

7) Ďalšia úprava obkladu
Máte možnosť objednať si ďalšiu úpravu obkladu, ak ste už vyčerpali počet úprav, ktoré sú súčasťou objednanej varianty vizualizácie.

8) Panorama 360° 
Panorama 360°K variantám BASIC, PROFI (okrem variantov WC, EXPRES 1 a EXPRES 2) máte možnosť si priobjednať virtuálnú prehliadku vašej kúpeľne prostredníctvom panoramatických fotografií. Tvorba tejto fotografie sa robí až po odsúhlasení finálnej podoby grafického návrhu. Ukážky panorámy 360° nájdete na webovej stránke www.kupelnova-galeria.sk

Podmienky vizualizácií

 • Objednaný variant vizualizácie vrátane príplatkov sa platí dopredu už pri odovzdaní podkladov na spracovanie vizualizácie.
 • „GRAFICKÝ NÁVRH ZADARMO“ teda získate v prípade objednania základného variantu BASIC a následnej platby za odber tovaru v maloobchodnej predajni nad 650 €.
 • Pri následnej platbe za tovar nad 650 € (v maloobchodných cenách vrátane DPH) vám bude vrátená cena základného variantu BASIC (teda 40 €), a to bez ohladu na to, aký variant vizualizácie ste si objednali a zaplatili, okrem variantu pre priestor WC.
 • V prípade, že tovar bude odobratý prostredníctvom velkoobchodnej realizacnej firmy, ktorá bežne nakupuje tovar v Siku za velkoobchodných podmienok, vrátime z akéhokolvek vopred zaplateného variantu sumy 40 €.
 • Pri vrátení sumy 40 € je nutné, aby bol na danovom doklade za vizualizáciu a danovom doklade za tovar uvedený rovnaký zákazník.
 • Cena vizualizácie zahrna jednu miestnost.
 • Pri odovzdaní všetkých podkladov sa spracuje návrh kúpelne, ktorý sa zasle e-mailom zákazníkovi na schválenie.
 • Po odsúhlasení návrhu zákazníkom sa spracuje kompletná vizualizácia.
 • Kompletná vizualizácia obsahuje pôdorys s kótami stredov zariadovacích predmetov, panel skladby obkladu s výškou jednotlivých pásov obkladov a rozpis množstva použitého obkladu.
 • Vizualizácia neobsahuje rezy škár jednotlivých stien, ale obsahuje už spomínaný panel skladby obkladov.
 • Odsúhlasenú vizualizáciu dostanete v elektronickej podobe na e-mailovú adresu, ktorú uvediete do formulára pri objednaní. Ak máte priplatenú Panorámu 360, takisto ju dostanete od nás na uvedenú e-mailovú adresu. 
Combi grafický návrh Grafický návrh Defile Grafický návrh Idole Grafický návrh

Podklady na spracovanie vizualizácie

 • Formulár, ktorý vyplníte s naším predajcom v predajni.
 • Výkres alebo nácrtok miestnosti. Je dôležité skontrolovat, ci nácrtok obsahuje všetky rozmery stien, výšku stropu, vzdialenost okien a dverí od rohu stien a ich rozmery. Pri oknách je dôležitá aj výška okna a výška parapetu od zeme. Ak už máte pevne dané rozvody vody a odpadu, musí byt ich umiestnenie tiež zakreslené v nácrtku.
 • V prípade, že je kúpelna umiestnená v podkroví, je nutné k nácrtku priložit aj rez miestnosti, v ktorej je znázornená „podkrovná šikmina“ a jej rozmery.
 • V nácrtku by malo byt zakreslené presné alebo približné rozmiestnenie zariadovacích predmetov.

Vzor pôdorysu - bez šikminy     Vzor pôdorysu - šikmina

Termíny spracovania vizualizácií

 • Prvý návrh kúpelne (BASIC, PROFI, WC) spracujeme najneskôr do 5 pracovných dní od dorucenia všetkých potrebných podkladov.
 • Prvé návrhy variantov (EXPRES 1, EXPRES 2) dostane zákazník na e-mail do 19:00 hod. nasledujúceho pracovného dna po zadaní vo vzorkovni.
 • Prípadné zmeny a úpravy (BASIC, PROFI, WC) spracujeme do 5 pracovných dní od ich dorucenia.
 • Zmeny v návrhoch u variant (EXPRES 1, EXPRES 2) obdrží zákazník do 2 pracovných dní od ich predania mailom grafickému špecialistovi.
 • Ukoncenú vizualizáciu odosielame do 2 pracovných dní od konecného odsúhlasenia návrhu zákazníkovi e-mailom.
 • Termíny sú platné, ak zákazník reaguje na jednotlivé kroky do 5 pracovných dní od ich zaslania.

Na niektorých predajniach SIKO môžu platiť iné podmienky. Informujte sa na vami navštívenej predajni SIKO.

Aby sme sa mohli plne venovať vašim potrebám, odporúčame dohodnúť si nezáväznú schôdzku s naším odborným predajcom.

Dohodnúť schôdzku

Doprava tovaru zadarmo

Aby sme Vám uľahčili rozhodovanie o nákupe, máme pre Vás ďalšiu výhodu: pri nákupe tovaru nad 650 Euro Vám tovar z predajne dovezieme ZADARMO (vymedzenú oblasť pre dopravu zdarma nájdete vždy v detaile Vami vybranej predajne).

Tesíme sa na Vašu návštevu v sieti predajní SIKO.

Kúpeľňová galéria tisíce inšpirácií

Pre našich zákazníkov sme vytvorili Galérii tisícich inšpirácií – najväčšiu on-line galériu návrhov kúpeľní v SR a ČR. 

Na adrese www.kupelnova-galeria.sk nájdete tisícky inšpirácií pre svoju kúpeľňu, či už ste vo fáze zariaďovania, rekonštrukcie kúpeľne, alebo jednoducho chcete mať prehľad o najmodernejších trendoch vo vybavení kúpeľní. 

Návrhy kúpeľní, ktoré boli vytvorené výhradne v zákazníckom centre SIKO KÚPEĽNE, môžete triediť podľa najrôznejších kritérií, napr. farby obkladov, ich ceny za m2 alebo podľa toho, či je kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom alebo vaňou. Môžete si tiež vybrať medzi štandardnou a luxusnou kúpeľňou.

Galéria tisícich inšpirácií

 

Zpracování grafického návrhu koupelny (vizualizace) vám zajistí, že uvidíte vaši koupelnu dříve, než bude položena jediná dlaždice. 


 

 
Sdílejte na