Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Grafické návrhy kuchyne

Je toľko možností, ako by mohla vyzerať nová kuchyňa. Farby, povrchy, vysoký lesk či mat. Skrátka, aby bol z kuchyne dokonale funkčný priestor, pripravíme grafický návrh a odporučíme riešenie novej kuchyne presne podľa vašich predstáv. 

 Ako sa pripraviť

1. Premyslite si funkciu Koľko vás doma je? Ako často varíte? Čo všetko a v akých množstvách budete v kuchynskej linke skladovať? Aké spotrebiče používate? (Ak prerábate starú kuchyňu). Aké nové spotrebiče by ste si chceli kúpiť? 
2. Usporiadajte priestor
Ako má kuchyňa nadväzovať na jedálenskú časť? Bude prepojená s obývačkou? Kde bude umiestnený jedálenský stôl? Koľko denného svetla je v kuchyni? Kde asi budete potrebovať osvetlenie navyše?

3. Premyslite si rozpočet 
Koľko asi chcete do kuchyne investovať? Navrhneme vám to najvýhodnejšie riešenie. 

4. Prineste si obrázky 
Prineste si fotky priestoru, do ktorého bude kuchyňa umiestnená. Náš poradca získa lepšiu predstavu a bude môcť pracovať s detailmi, ktoré sa vám možno nezdajú dôležité. Ak máte obrázky kuchyne, ktorá sa vám páči, prineste si ich tiež. 

5. Zamerajte miestnosť
Najdôležitejším bodom v príprave podkladov je vypracovanie základného nákresu priestoru - od pôdorysu až po inžinierske siete. Ak si na to netrúfate, alebo nemáte čas, využite našu službu PRESNÉ ZAMERANIE. 

Zameranie priestoru 

Aby kuchyňa dokonale zapadla do vášho bytu či domu, potrebujeme spolu s vami pripraviť presný plán. Zakresliť detailne pôdorys miestnosti, zamerať inžinierske siete, odmerať stropy a rôzne výklenky. Na základe takéhoto nákresu spoločne s vami pripravíme kuchyňu na mieru.  

zaměření zaměření zaměření

1.Nakreslite pôdorys

Nič zložité, stačí jednoduchý obrázok nakreslený pomocou ceruzky a pravítka, prípadne na počítači. Nezabudnite poznamenať jeho základné rozmery! V prípade, že máte byt apartmánového typu, zakreslite aj priestor jedálne a obývačky. Kde presne bude stáť kuchyňa? Akú máte predstavu o jej veľkosti?

2.Nakreslite a zamerajte steny a prekážky na stenách

Zamerajte svetlú výšku miestnosti, zakreslite rozmiestnenie a smer otvárania okien (šírku okna, výšku okna, výšku od podlahy po parapet). Tiež zakreslite balkónové dvere, dvere na terasu, vstupné dvere. Zadajte rozmery všetkých vyčnievajúcich stĺpov, stavebné nerovnosti, niky, výklenky, stúpačky a podobne. Pokiaľ sú v miestnosti radiátory, zadajte ich rozmery a umiestnenie.

3. Zamerajte inžinierske siete

Elektrické rozvody, inštalácie vody a plynu, ktoré zostanú vo vašej novej kuchyni. Pri novostavbách a úplnej rekonštrukcii sa v prvom kroku musí urobiť návrh kuchyne a na jeho základe vám poradca vypracuje projekt najvhodnejšieho umiestnenia elektroinštalácií a rozvodov. Obklady sa väčšinou so zmenou dispozície menia, ale pre istotu si ich môžete tiež zakresliť.

Aby sme sa mohli plne venovať vašim potrebám, odporúčame dohodnúť si nezáväznú schôdzku s naším odborným predajcom.

Grafický návrh a cenová kalkulácia sú spoplatnené čiastkou 20 €. Pri následnom odbere kuchyne v hodnote nad 650 € (iba skrinky) Vám túto čiastku vrátime.

Dohodnite si schôdzku

Sdílejte na