Vážení zákazníci, informujte sa prosím o prevádzke e-shopu na konci roka a o vianočnej otváracej dobe SIKO predajní. Ďakujeme.
Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Služby a realizácie

Kúpeľňa je miestom relaxácie a odpočinku, ale cesta k jej realizácií nekončí jedným nákupom. Aby sme vám cestu k novej kúpeľni maximálne uľahčili, poskytujeme zákazníkom stále obľúbenejšiu službu „kúpeľňa na kľúč“ – novú kúpeľňu navrhneme, zrealizujeme až po upratanie a odovzdáme vám v bezchybnom stave. Po dobu realizácie sa o všetko postaráme.

Grafické návrhy kúpeľne a WC

Žiadna predstava či sen o novej kúpeľni sa nezaobíde bez prekreslenia,  ako sa hovorí, „na papier“. Spracujeme grafické návrhy kúpeľní – panoramatické 360°, 2D, alebo iba návrh samostatných WC miestností presne podľa vašich predstáv. Jednotlivé grafické návrhy kúpeľne sa môžu odlišovať skladbou obkladu, sériou obkladu, zariaďovacími predmetmi a ich rozmiestnením. Návrhy sú spracované na určitý pôdorys kúpeľne, v žiadnom prípade do rôznych kúpeľní.

Viac o vizualizácií kúpeľne 

Grafické návrhy kuchyne

Toľko možností ako by mohla vyzerať nová kuchyňa - farby, povrchy, vysoký lesk alebo mat, skrátka aby bol z kuchyne dokonale funkčný priestor - pripravíme grafický návrh a odporučíme vám riešenie novej kuchyne presne podľa vašich predstáv.

Viac o vizualizácii kuchyne 

Kúpeľňa na kľúč

Renovácia kúpeľne je u nás hračkou. Pokiaľ ju práve plánujete, poradíme vám s výberom vhodných materiálov do kúpeľne a vytvoríme 3D grafický návrh alebo 360° panorámu. Ak sa však chcete vyhnúť všetkým problémom, ktoré renovácia kúpeľne prináša, zariadime pre vás kúpeľňu na kľuč. Po skončení rekonštrukcie vojdete do kúpeľne, ktorá už bude kompletne bez chýb a nedorobkov, a tiež vám predvedieme funkčnosť celého vybavenia.

Viac o kúpeľni na mieru

Kuchyne na kľúč

Kuchynské riešenie šité na mieru vašim potrebám vytvoríme spolu s vami. Uprednostňujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Aby sme pripravili kuchynské riešenie šité na mieru práve vašim potrebám a prianiam, dohodnite si stretnutie priamo s naším odborným predajcom.

Viac o kuchyni na mieru
Sdílejte na