Vážení zákazníci, informujte sa prosím o prevádzke e-shopu na konci roka a o vianočnej otváracej dobe SIKO predajní. Ďakujeme.
Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

SIKO prichádza novo aj s KUCHYŇAMI

Od 1.7. 2016 spoločnosť SIKO na slovenskom trhu významne rozširuje svoj sortiment, o KUCHYNE.

Vedľa kúpeľňového vybavenia na trh novo prichádza aj s nemeckými kuchyňami značky Naturel EASY. Všetko vrátane ponuky kompletného kuchynského vybavenia a spotrebičov renomovaných značiek. S ponukou kuchýň súčasne zákazníkom prináša aj revolučný kuchynský plánovač.

Plánovač umožní zákazníkom v pohodlí domova navrhnúť kuchyňu presne podľa dispozícií priestoru, v desiatkach variantov, behom pár minút. Všetko zadarmo.

Výhodou nových kuchýň je nielen precíznosť a kvalita, ale aj samotná montáž. Všetky skrinky sú dodávané už zmontované.
Popri plánovaných kuchyniach EASY zákazníci v ponuke nájdu aj skladové kuchyne radu EASY24, ihneď k odberu.

Spolu s novinkou v ponuke je spustený aj celkom nový web, zameraný na kuchyne www.siko.sk/kuchyne so širokou ponukou plánovaných aj sektorových kuchýň, radom praktických rád, inšpirácií pre novú kuchyňu i s kuchynským plánovačom na stiahnutie zadarmo.

Katalog KUCHYNE
Pre zákazníkov je pripravený aj nový samostatný katalóg KUCHYNE. Katalóg je dostupný v sieti predajní SIKO, k online listovaniu alebo objednaniu zadarmo na www.siko.sk/katalog

 

Od 1. 7. 2016 tak zákazníci v celej predajnej sieti SIKO nájdu novo kúpeľne aj kuchyne "pod jednou strechou", vrátane sprievodných služieb a kompletného zaistenia kúpeľne aj kuchyne "na kľúč".

 

 

 kuchyňa REBECA   Kuchyně Fatma 

Sdílejte na