Vážení zákazníci, informujte sa prosím o prevádzke e-shopu na konci roka a o vianočnej otváracej dobe SIKO predajní. Ďakujeme.
Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Tlačové správy

Tu nájdete oficiálnej tlačovej správy. V prípade otázok sa na nás obráťte, radi vám poskytneme potrebné informácie.

WashBall, patentovaný slovensko–švajčiarsky start-up

Spoločnosť SAT SK je progresívna slovenská spoločnosť založená v Prešove. V spolupráci so SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE vyvinula inovatívny prostriedok WashBall pre ekologické a ekonomické pranie bielizne a umývanie riadu. WashBall vychádza z patentovanej fyzikálnej technológie na princípe galvanickej úpravy vody. Ako potvrdzuje František Pancurák, zakladateľ a spolumajiteľ firmy, výsledkom je zníženie tvrdosti vody, odstránenie vodného kameňa a zabraňovanie vzniku nového. Zmäkčením vody sa zvyšuje účinnosť prania a znižuje spotreba pracieho prášku a elektrickej energie.
Celý článok

SIKO novo v Prievidzi

Sieť špecializovaných predajní kúpeľňového vybavenia SIKO KÚPEĽNE otvára (26. 5. 2016) novú predajňu v Prievidzi, Nedožerská cesta 1270/17 (OC Store Land).
Celý článok

SIKO ďalej rastie, rodina zostáva!

Spoločnosti SIKO KOUPELNY a.s. a SIKO KÚPEĽNE a.s. oznámili, že k 11. 5. 2015 dochádza k obmene vo vedení firiem. Pozíciu riaditeľky opúšťa Jaroslava Valová a na pozíciu nastupuje jej syn, Tomáš Vala.
Celý článok

Nábytok na mieru

Navrhnite si sami vlastnú originálnu kúpeľňu na mieru vašim potrebám a podľa dispozícií priestoru. Žiadne miesto nezostane nevyužité. Buďte sami svojimi architektmi.

Celý článok