Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Máte radi bývanie s nádychom vidieka?

Čo všetko sa vám bude hodiť, aby ste si zladili kúpeľňu aj kuchyňu do vidieckého štýlu? Poradíme vám pár tipov a nevyhnutnosti, bez ktorých sa nezaobídete.

Interiér zariadený v country štýle (inšpirovanom vidiekom) je trend, ktorý pohltil mnohých z nás. Nemusíme byť len chalupári alebo vlastniť vidiecke stavby. Svoje miesto si našiel v rade mestských bytov aj bytíkov. Priestor zútulní, navodí príjemnú atmosféru aj pohodlie. A to oceníme. Navyše vidiecky štýl interiéru naozaj pristane!

Radi by ste si zariadili kúpeľňu aj kuchyňu vo vidieckom štýle?

Country koncept kúpeľňa i kuchyňa

chcem zladiť kúpeľňu či kuchyňu

 

Prinášame vám pár tipov, čo vybrať, aké farby zvoliť a na čo nezabudnúť, aby ste dostali vidiecky štýl do vašej kúpeľne aj kuchyne.

  • Inšpirujte sa prírodou a všetkým, čo prináša.
  • Žiadané nedokonalosti. Hrče, známe opotrebenie a patinu rozhodne nemaskujte. Patrí sem.
  • Kombinujte prirodzené drevo s kameňom, pálenou tehlou alebo kovom.
  • Nebojte sa imitácie. Hoci autentické materiály jednoznačne víťazia, nemusíte sa báť ani imitácií, ktoré sú vďaka technológii digitálnej tlače dokonale verné, vrátane drobných nedokonalostí, ako sú hrče v dreve alebo známky umelého opotrebenia.
  • Rustikálny nádych dlažby alebo patchwork, má značku ideál :-)
  • Vystavujte, vešajte. Nad kuchynským ostrovčekom alebo na komínovom odsávači pár je často nainštalovaný kovový rám, ideálny k vystaveniu pekného smaltovaného alebo medeného riadu.
  • Neukrývajte. Ručné a všetky možné dózy vyskladajte do otvorených políc, pekne na obdiv.
  • Nezabudnite na kohútikové batérie v retro štýle.
  • Dekorujte s citom. Farba bronzu vyniká sama o sebe.

Pre vidiecký štýl sú charakteristické farby od béžovej, cez pieskovú až po rôzne tóny hnedej. Veľmi obľúbená je aj farba koňaku, terakota, odkryté murivo, pálená tehla či kameň. Ak zvolíte podlahu i nábytok vo svetlých tónoch, prežiarite tak celý priestor. 

 

Od vidieckeho štýlu už je len krôčik k štýlu juhofrancúzskeho vidieka - Provence, prevoňaného levanduľouViete, ako prenesiete jeho kúzlo k vám domov? 

 

 

Inšpirujte sa, pozrite si ďalšie kúpeľne zariadené vo vybraných štýloch

Kúpeľňové koncepty

 

Dohodnite si schôdzkuJe toho veľa? Neviete odkiaľ začať? Čo s čím zladiť, aby na vás dýchlo kúzlo levanduľového Provence či vidieka?

Nechajte to na nás. Zladíme vám kúpeľňu či kuchyňu vo vybranom štýle, a to do posledného detailu. Výsledný dojem z novej štýlovej kúpeľne aj kuchyne bude stáť za to.

Aby sme sa vám mohli plne venovať, odporúčame dohodnúť si nezáväzné osobné stretnutie s naším odborným poradcom. Prispôsobíme sa vášmu časovému plánu.

 

 

Montáž kuchyne zadarmoMáme pre vás darček. O vašom obľúbenom štýle, v akom by ste si novú kuchyňu priali, už máte jasno. Teraz uvažujete nad samotnou kúpou. Prechádzate dookola rozpočet a hľadáte aspoň jednu položku, kde by sa dalo ušetriť? Máme ju pre vás - MONTÁŽ! Ak teraz nakúpite vybranú kuchyňu EASY v hodnote vyššej ako 2 000 €, novú kuchyňu vám NAMONTUJEME ZADARMO.  

Sdílejte na