Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Zariaďujeme v country štýle!

Zlaďte kúpeľňu aj kuchyňu vo vidieckom štýle. Poradíme vám pár tipov, ako na to.

Interiér zariadený vo vidieckom štýle je trend, ktorý pohltil mnohých z nás. Nemusíme byť len chalupári alebo vlastniť vidiecke stavby. Svoje miesto si našiel v rade mestských bytov aj bytíkov. Priestor zútulní, navodí príjemnú atmosféru aj pohodlie. A to oceníme. Navyše vidiecky štýl interiéru naozaj pristane!

Prinášame vám pár tipov, čo vybrať, aké farby zvoliť a na čo nezabudnúť, aby ste dostali vidiecky štýl do vašej kúpeľne aj kuchyne.

Kúpeľňa s nádychom vidieckeho štýlu

Vyberajte svetlé, jemné farebné tóny, ako je béžová, krémová, vanilková alebo biela, kombinujte s drevom alebo drevodekormi. Výborný základ pre vidiecky štýl docielite, ak zladíte napr. obklad, ktorý imituje pálené tehly s podlahou z dreva alebo dlažbou vo farbe terakota.

koupelna v country stylu  koupelna v country stylu

 

Ak pridáte štýlový drevený kúpeľňový nábytok s umývadlom v tvare džberu a použijete vodovodné batérie aj najrôznejšie kúpeľňové doplnky vo farbe bronzu, navodíte tú správnu atmosféru vidiecky ladenej kúpeľne. Sanita by mala byť v jednoduchých líniách, skôr oblých tvaroch.

 

koupelnový nábytek ve stylu country               Umyvadlová mísa - džber 

 

Prezrite si široký výber vybavenia pre kúpeľňu v štýle country. Určite zaujme. Starostlivo sme vyberali medzi novinkami a kúpeľňovými trendmi. Vytvorili sme ucelený koncept kúpeľne s nádychom vidieckeho štýlu, zladili všetko od obkladov, dlažieb cez sanitu, batérie až po doplnky. Tak, aby výsledný dojem z novej kúpeľne stál za to!

Vpustite vidiecky štýl do vašej kuchyne

Kuchyňa v country štýle najlepšie vynikne vo väčšom priestore, kam môžete umiestniť nespočetné množstvo skriniek, najrôznejších vitrín a miesto si nájdete aj pre kuchynský ostrovček. Vo farbách dominuje vanilková, biela, krémová alebo naopak tmavšia hnedá či terakota.

 SIKO kuchyně EASY Laura     

Detaily robia celok. Aby bola vidiecky ladená kuchyňa funkčná presne ako potrebujete a vyzerala skvele, zvoľte moderné spotrebiče s najrôznejšími technickými vychytávkami, zato však s rustikálnym vzhľadom. Ak má byť výsledný efekt z takto ladenej kuchyne dokonalý, nesmie chýbať keramický drez a k nemu vhodne zvolená drezová batéria. Na nerezový v tomto prípade radšej zabudnite.

Nechajte sa inšpirovať novými expozíciami kuchýň, ktoré sú vystavené na našich predajniach.

     

Dekorovanie už je len na vás. Skvele sa hodí drobný kvetinový vzor, jemné kocky aj prúžky. Inšpirovať sa môžete aj prvkami štýlu provence. Ak vsadíte na levanduľový tón fialovej, nepomýlite sa. Pri odpočinku napríklad nad dobrou knihou alebo pri posedení pri hrnčeku kávy iste oceníte najrôznejšie vankúšiky, poťahy, podsedáky na stoličkách či laviciach. Pri výbere látok odporúčame zvoliť tie z prírodného ľanového materiálu. Čím hrubšia tkanina, tým lepšie.

dekorace v country stylu

Rozhodne nezabudnite na kvety vo váze a bylinky na oknách. Nielenže krásne vyzerajú, ale aj príjemne prevoňajú celú kuchyňu. Bylinky môžete zasadiť do keramických či prútených kvetináčov.

To všetko sa vám bude hodiť a navodí tú správnu atmosféru vidiecky vyzerajúceho interiéru.

Vyberajte, kombinujte - presne podľa vašich predstáv. Aký štýl zvolíte je len na vás.

TIP: Hľadáme kúpeľňu či kuchyňu sezóny, plnú radosti! Súťažte s nami vo veľkej narodedinovej súťaži SIKO o atraktívne ceny. Fotografujte a vyhrajte až 4 000€. Viac o súťaži tu

 

Tešíme sa na vašu návštevu v sieti predajní SIKO. Čaká vás, pod jednou strechou, bohatá inšpirácia pre novú kúpeľňu aj kuchyňu snov.

 

Sdílejte na