Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Zvíťazil minimalistický dizajn s dôrazom na funkčnosť

V súťaži "Blysknite sa s nábytkom na mieru" zvíťazilo riešenie, patriaci čistým líniám a súčasne noblesnému vzhľadu, bez toho aby stratilo zo svojej účelnosti.

Súťažili ste, zasielali nám súťažné fotografie s originálnym riešením vašej kúpeľne. Bolo z čoho vyberať. Urobili ste nám radosť. Ukázali ste, že pomocou nášho kúpeľňového nábytku na mieru dokážete vykúzliť originálne zostavy nábytku, s nepreberným množstvom variantov úložných priestorov. Nielen pre uteráky, ale dokážete nájsť dômyselné riešenia aj pre tie najdrobnejšie kozmetické potreby.

Odborná porota ako víťaznú zostavu nakoniec zvolila riešenie kúpeľňového nábytku, ktoré poskytuje dostatok úložného i odkladacieho priestoru, patrí čistým líniám a súčasne noblesnému vzhľadu. Kúpeľňový nábytok v modernom, minimalistickom dizajne. Geometrická jednoduchosť línií umývadla doplnená hranatým dizajnom vodovodné batérie. Celkovo vybrané svetlé farby umocňujú pocit čistoty, ktorý ku kúpeľni neodmysliteľne patrí.

súťažná fotografia  súťažná fotografia

 

Výhercom sa stala pani Vargová, z Bratislavy.

Nájsť najvhodnejšie riešenie novej kúpeľne nebolo ľahké a ako sama výherkyňa dodáva:
"Dlhší čas sa nám nedarilo najst v ponuke predajcov nábytok podľa nasej predstavy. Až vďaka plánovači sa ho podarilo zhmotniť k plnej spokojnosti."

 

Za celý SIKO tím pani Vargové gratulujeme!

Prajeme, aby zvolené riešenie kúpeľňového nábytku aj naďalej dokonale pokrývalo nároky majiteľky na úložný priestor v kúpeľni a aby sa nová kúpeľňa stala takou malou oázou relaxácie po každodennom zhone.

Sdílejte na