Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Nový katalóg KÚPEĽNE 2015 je "vonku" !

Práve vyšiel náš zbrusu nový kúpeľňový katalóg plný trendov sezóny. Nenechajte si ujsť atraktívne novinky pre vašu kúpeľňu!
Vážení zákazníci,

práve vyšiel náš zbrusu nový kúpeľňový katalóg plný trendov sezóny a atraktívnych noviniek. Výrazným prvkom tohtoročných noviniek v obkladoch sú 3D obklady s plastickým reliéfom v najrôznejších tvaroch - napr. séria Danubio alebo Papirus, pre ich výraznosť zvyčajne dekoratívne dotvárajú vzhľad kúpeľne alebo celého interiéru. Ako sa vám páči?

Ak máte radi hravosť a výrazné farby v kúpeľni, potom vás rovno nasmerujeme na ďalšiu novinku, a to je séria Happy. Ako sám názov napovedá, s kombináciou veselých, výrazných farieb a dekoru kvetov či pruhov, vytvoríte kúpeľňu napríklad aj v námorníckom štýle alebo naopak ako jarnú rozkvitnutú lúku, plnú farebných kvetov.

Noviniek je v katalógu samozrejme celá rada. A to nielen v segmente obkladov a dlažieb. V sortimente vodovodných batérií iste potešíme milovníkov hranatých tvarov novinkou - radom Cube Way. Naopak ak preferujete ľahkosť a eleganciu oblých tvarov, určite vás zaujme nová rada batérií rad Candy.

... Jednoducho noviniek je v katalógu celá rada! Tak neváhajte, zalistujte online a vyberajte.

SIKO katalóg KÚPEĽNÍ 2015
 

TIP "na mieru" pre vás:


Nenechajte sa vo svojej kúpeľni obmedzovať a navrhnite si vlastné riešenie. Či už napríklad v podobe nábytku na mieru alebo originálnym riešením sprchového kúta.
  • Byť sami svojimi architektmi a vytvoriť si vlastné originálne riešenie kúpeľňového nábytku sa stalo pre rad z vás skutočným pôžitkom. Súťažíte radi? Potom neváhajte a prihláste vašu originálnu kúpeľňu do súťaže. Inšpirujte ostatné. Blysknite sa s nábytkom na mieru a vyhrajte.


S tradíciou už viac ako 2 desaťročia vám prinášame čo najefektívnejšie riešenie pre vašu kúpeľňu. Všetko s garanciou najlepších cien!

Veríme, že v novom katalógu nájdete množstvo inšpirácie pre plnenie vašich snov o novej kúpeľni. 

Tešíme sa na vás v ktorejkoľvek z 53 predajní SIKO.
Sdílejte na