Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Originálna kúpeľňa s nábytkom na mieru

NOVINKA: Spoločnosť SIKO rozšírila novinku vo svojom sortimente "Nábytok a umývadlá na mieru" aj na Slovensko. Novo prináša slovenským zákazníkom možnosť originálneho riešenia kúpeľne. Plánovač SIKO dovoľuje kombinovať ľubovoľné farby, materiály, tvary a kovania nábytku, čo dodá interiéru úplne jedinečný výraz s originálnym rukopisom.
Množstvo farebných odtieňov (až 2000 variantov) umožňuje vytvoriť elegantný celok, alebo naopak rozohrať farebné kontrasty. Vrátiť sa do šesťdesiatych rokov je možné s retro zaoblenými hranami, alebo naopak vytvoriť prísne geometrický ultramoderný dizajn. Povrchy v prirodzených drevených odtieňoch korpusov (16 variantov) alebo lakované povrchy vo vysokom lesku či matu. K tomu všetkému množstvo nábytkových úchytiek, ľad svietidiel, umývadiel, zrkadiel a zrkadlových skriniek. Kombinácia farieb, povrchov a tvarov je takmer neobmedzená.

Stačí sa zaregistrovať a vstúpiť do plánovača, ktorý zákazníkov jednoducho navedie. Po vytvorení projektu je hneď vidieť aj jeho cena. Následne sa projekt uloží, odborný predajca objednávku skontroluje a zákazník príde do predajne už len podpísať objednávku. V predajniach SIKO sú pre inšpiráciu vystavené varianty nábytku na mieru a vzorovej zostavy.

V predajniach SIKO Kupelna sú pre inšpiráciu vystavené varianty nábytku na mieru a vzorovej zostavy.

Vyskúšajte si plánovač a navrhnite si vlastnú zostavu nábytku: www.siko.sk/nabytok-na-mieru

Buďte sami svojimi architektmi!

Nábytek na míru 

Sdílejte na