Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Moja nová KUCHYŇA. V Siku!

Kúpeľňu a novo aj kuchyňu si tereaz vyberiete pod jednou strechou, v Siku.

Množstvo našich zákazníkov často rieši novú kúpeľňu spolu s kuchyňou naraz. Preto našu ponuku významne rozširujeme práve o sortiment kuchýň. Teraz tak máte jedinečnú možnosť vybrať si kúpeľňu i kuchyňu pod jednou strechou, v sieti predajní SIKO. Veríme, že sa vám kuchyne EASY budú páčiť!  

Výber kuchyne by sa nemal v žiadnom prípade podceňovať. Využíva sa takmer každý deň a tvorí tak srdce domova. Môže byť prepojená s ďalšími miestnosťami, a preto by mala byť priestorom, kde sa jednoducho žije. 

Radi by ste si aj vy kúpili novú kuchyňu, ale nemáte čas na zložité plánovanie? Máme pre vás riešenie. S novými kuchyňami EASY, so ktorými prichádzame na trh a revolučným kuchynským plánovačom vás to bude nielen baviť, ale svoju vysnívanú a dokonalú kuchyňu si vytvoríte jednoducho sami doma.

kuchyňa REBECA     Kuchyně Gita    Kuchyně Fatma  

Navrhnuť novú kuchyňu je naozaj jednoduché!

EASY plánovač, vám uľahčí všetko, čo je s výberom novej kuchyne spojené. Či už sa jedná o farbu, veľkosť a tvar skriniek, varianty úchytiek, ale aj výber kuchynských spotrebičov, drezov a batérií. Vďaka nemeckej precíznosti a kvalite za skvelú cenu bude všetko hračka. V priebehu chvíle plánovač navrhne desiatky variantov novej kuchyne s tvarovo dokonalým dizajnom, presne pre váš priestor. Vaša nová kuchyňa musí byť nielen krásna, ale aj praktická a odolná.

EASY plánovač kuchýň

Vyskúšajte to!

Revolučný kuchynský plánovač si vyskúšajte online, priamo z pohodlia domova. Plánovač je zadarmo. Behom pár minút tak získate desiatky návrhov, z ktorých už si stačí len vybrať ten pravý a priamo stvorený pre váš byt či dom. Ak si nie ste istí a potrebujete ešte predsa len prekonzultovať všetko, čo ste si doma vymysleli a navrhli, vyberte vašu obľúbenú SIKO predajňu, dohodnite si stretnutie s odborným predajcom a všetko spoločne ešte prekontrolujete. Finálnu verziu vašej novej kuchyne potom už stačí len objednať.

Perfektné tlmenie a komfort vďaka kovaniam značky Hettich zaručí, že vaša kuchyňa bude stále vyzerať ako nová.

Dohodnite si schôdzku

 

Skrinky sú už zmontované

Výhodou je aj samotná montáž. Už nebudete musieť zložito zostavovať jednotlivé diely. Všetky skrinky EASY sú totiž už zmontované. Vaša nová kuchyňa bude tak zostavená nie za niekoľko dní, ale už za pár hodín. Ak nechcete čakať na dodanie týždne a týždne a potrebujete novú kuchyňu doslova okamžite, využite možnosť výberu novej kuchyne z radu EASY24. Tie najpredávanejšie typy skriniek sú skladom, ihneď k odberu.
Perfektné tlmenie a komfort vďaka kovaniam značky Hettich zaručí, že vaša kuchyňa bude stále vyzerať ako nová.

Inšpirácia pre vašu kuchyňu snov

Katalog KUCHYNE

 

Chceme, aby vaša nová kuchyňa bola dokonalá a funkčná.

Prinášame vám nový katalóg kuchýň. Inšpirujte sa kuchynskými novinkami a trendmi, ktoré sme pre vás starostlivo vyberali.

Zalistujte novým samostatným katalógom KUCHYNE 2016/2017.

Vybrať novú kuchyňu nemusí byť náročné. S novými kuchyňami EASY a EASY plánovačom máte všetko hotové za pár minút!

 

 

SÚŤAŽ:  Nakúpte u nás novú kuchyňu, fotografujte a hrajte až o 4 000 €

Tento rok oslavujeme 25 rokov na trhu a vy môžete s nami súťažiť o atraktívne ceny vo veľkej narodeninovej súťaži.


 
Veľká narodeninová súťaž

Pošlite nám originálnu súťažnú fotku, na ktorej ukážete, akú máte z novej kuchyne radosť a výhra môže byť vaša. Ako sa do súťaže jednoducho zapojíte nájdete na našej súťažnej stránke. Čím originálnejšiu a kreatívnejšiu fotku vytvoríte, tým väčšiu radosť urobíte nám i sebe :-)

Tešíme sa na vaše súťažné príspevky.
 

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme, poradíme s výberom novej kuchyne.

Tešíme sa na vás v sieti predajní SIKO.

Sdílejte na